Калита Василь

Народився 30 грудня 1985 р. у Львові.

2007 р. - здобув диплом магістра Львівського національного університету ім. І. Франка за спеціальністю "математична економіка та економетрія". Цього ж року почав писати.

З 2009 р. твори друкуються у різноманітних виданнях: «Дніпро»(м. Київ) «Склянка часу»(м. Канів), «Рідний край»(м. Полтава), «Коліжанка»(м. Львів), «Літературний Чернігів», у колективних збірках “AMOR”, “SITIS”, “FATUM”, “VIA”, “CHARACTERE”, “AMICITIA”, “MUSICA”, “PERICULUM”, збірці авторів-прозаїків нової хвилі «Озброєні словом», «Антології сучасної новелістики та лірики України - 2010», альманасі поетичного фестивалю «Пушкинское кольцо - 2010».

2010 р. – оповідання «Реквієм жертвам науково-технічного прогресу» здобуває друге місце в конкурсі «Урок прози» в рамках літературно-мистецького свята «Просто на Покрову» у місті Коростень.

2010 р. – оповідання «Лемківський аркан з дубинками» здобуває третє місце в І Всеукраїнському літературному конкурсі «Прекрасне поруч», організованому Благодійним фондом «Дитячий малюнок»(м. Київ).

2011 р. – вийшла в світ збірка оповідань про студентське життя «Архаровці» від видавництва ЗУКЦ(м. Львів), яку було презентовано на книжковому ярмарку «Медвін». Цього ж року книжка взяла участь у рейтингу «Читають всі», у якому посіла 73-є місце.

2012 р. – стаття «Змінити хід думок – змінити хід історії» здобула друге місце у номінації «Журналістська робота» конкурсу літературної та журналістської творчості «Словосвіт-2».

Зараз навчається на факультеті журналістики ЛНУ ім. І. Франка. Пише художню прозу, публіцистику, критичні статті.