Морське вовченя

Море захлеснуло, вирувало і пінилося, і хотілося, подібно герою книги, поплисти своїми силами, або на ялику по неспокійним хвилям. Але герой, хлопчисько, що виріс на морському узбережжі, не бажав усе своє життя прожити підмайстром свого дядька, і вирішив податися в сусіднє місто-порт, щоб найнятися юнгою і почати нове, захоплююче життя на морі, яке любив усім серцем.

На корабель - велике торгівельне судно "Інки", що прямувало до Перу - хлопчика не взяли. Тоді юний сміливець вирішив таємно пробратися на корабель, а коли судно відійде досить далеко від берега, і зникне ризик бути відісланим шлюпкою назад, вилізти і просити роботи, навіть якщо його покарають за зухвалість. Знав би він, що його чекає ...

Сховавшись в трюмі, він виявився буквально повністю відрізаним від світла і надії вибратися з трюму до кінця подорожі. Втім, до кінця подорожі чекати було не один місяць, а спрага і голод вже давали про себе знати, до того ж, виявилося, що у нього є сусіди ... Тільки найбільша сила волі змушувала його рухатися вперед і вгору, назустріч свободі і спасінню.

Ця історія про прагнення здійснити бажання, втілити мрію. Як мало надій і поривів душі юнацького віку реалізується в житті. Але хлопчисько на прізвисько Морське вовченя спробував слідувати велінням і пориву душі, і мрії його здійснилися.