Книга-гіпертекст з розгалуженим сюжетом вперше в Україні

Видавництво "Електрокнига" ставить новий експеримент у царині літературних гіпертекстів: вийшла у світ перша в Україні книга-гіпертекст з розгалуженим сюжетом.
Такий твір не вийде читати підряд – лише заплутаєтеся. Адже в ньому герої живуть кількома життями одночасно, різні «версії» людей зустрічаються і діють по-різному, тож прослідкувати за ними всіма можна тільки за допомогою розгалуженої системи зв’язків між частинами тексту.
Подібні «розгалужені» тексти вже давно існують за кордоном – і на Заході, і в Росії, але українською мовою нічого подібного не створювалося, і тим більше не виходило у вигляді електронної книжки.
Тож першими написати такий гіпертекст вирішили студенти 5 курсу Інституту журналістики Київського національного університету. На спецкурсі «Медіа-мистецтва в Інтернеті» вони, під керівництвом дослідника мережевої літератури Артема Захарченка, створили текст, відредагували його, проілюстрували і зверстали книжку. Вона вийшла настільки якісною, що видавництво «Електрокнига» погодилося випустити її під своїм брендом.

З киянами починають відбуватися дивовижні речі: їхні життя розгалужуються, кожен з них стає різними людьми. А головне ж - любов!

Ця книга викладена для безкоштовного скачування тут http://avtura.com.ua/getfile.php?idfile=1084&ftype=pdf

Джерело: http://avtura.com.ua/book/1084/