Новий роман Дена Брауна, названий його кращою книгою, став лідером замовлень

Новий роман популярного американського письменника Дена Брауна "Інферно", який 14 травня вийшов у світ англійською мовою, зайняв перший рядок у рейтингу замовлень передпродажу інтернет-магазину Amazon.

Дія очікуваного роману розгортається у Флоренції XIII століття і переплітається з сюжетом "Божественної комедії" Данте. В основі роману - нові пригоди професора Гарвардського університету Роберта Ленгдона, героя попередніх бестселерів "Код да Вінчі" і "Ангели та демони". На цей раз Ленгдон бачить у сні жінку, яка нагадує йому біблійну фразу "шукайте - і знайдете", яка стане ключем до розгадки таїнств.

Газета The New York Times запевняє, що навіть дата виходу книги - 14/5/13 є нічим іншим, як закодованим числом пі, обчислюваним як відношення довжини кола до її діаметра, і приблизно рівним 3,14.

Учені "Італійського товариства Данте" вітають вихід книги, що звертається до безсмертного творіння середньовічного мислителя і поета, хоча і відзначають деякі неточності в романі Брауна. Влада Флоренції очікує, що вихід бестселера обернеться туристичним бумом в це історичне місто, де творили Данте, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело і Галілей.

"Інферно" виходить у накладі 4 мільйонів примірників. Найвідоміша книга Брауна "Код да Вінчі" з'явилася в 2003 році. Екранізація цього бестселера з Томом Хенксом і Одрі Тоту в головних ролях принесла творцям в світовому прокаті 758 000 000 доларів. Збори іншої екранізації твору Брауна - фільму "Ангели і демони", що вийшов на екран у 2009 році, склали 468 000 000 доларів.

Офіційна прем'єра книги в російському перекладі ще не призначена, але вже відомо, що книга вийде в серпні у видавництві АСТ, повідомляє Business FM.

"На сьогодні Ден Браун - один з трьох найбільш тиражних письменників у світі. Він романи пише рідко. Будь який роман - це подія. А цей роман, я можу вам сказати, на думку його першого видавця і багатьох інших людей, які прочитали цей роман, "Інферно" є найцікавішим і найталановитішим твором автора. Успіху, як у "Коду да Вінчі", вже бути не може в Росії. За цей час змінилися тиражі, змінилося життя. Але за рівнем сьогоднішніх продажів, так, ми розраховуємо, що це буде дуже великий успіх ", - сказав виданню директор видавництва Юрій Дейкало.

http://www.newsru.com/cinema/14may2013/inferno.html