Архаровцi

0
Нема оцінок
Видавництво: 
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966151893-2
Анотація: 

Цикл оповідань Василя Калити «Архаровці»
Історії зі студентського життя чотирьох головних героїв друзів Васі, Вови, Додіка й Гуру, які називають себе «архаровцями». Хлопці, як і всі студенти, здають екзамени, закохуються, спілкуються за чаркою, по-різному розважаються і приколюються. Саме через приколи архаровців в оповіданнях ведеться висміювання сучасної молодіжної моди. Коли більшість їхніх колег сліпо наслідують масу, слухаючи безглузді пісні і дивлячись низькопробний голлівудський кінематограф, відвідуючи дискотеки, харчуючись фаст-фудом, ставлячи фінансове збагачення вище за розвиток особистості, друзі залишаються при здоровому глузді і роблять те, що цікаво в першу чергу їм самим. Велику увагу герої приділяють розвитку своїх здібностей, зокрема інтелектуальних, і зовсім не соромляться цього перед іншими.
Кожне оповідання циклу є окремою історією, присвяченою тій чи іншій проблемі сучасної молоді. Вони зв’язані між собою одними і тими ж персонажами, деякими ключовими подіями, проте кожного разу дають читачу можливість по-новому глянути на їх життя і характери.

Рецензії на книгу

Хто вчився в універі, той в цирку не сміється (або «Кто не был студентом, тому не понять…»)

Дійсно, для тих, хто здобував чи здобуває вищу освіту, студентські роки – особливі, і згадуються вони завжди з приємністю. Не тільки тому, що душа твоя у такому віці співає, радіє, не думаючи про завтрашній день, галопує до нових вражень, а ще й через те, що в цю пору активно пізнається і освоюється навколишній світ. Вступивши до «вишу», ти помічаєш, що твоє нове оточення повністю відрізняється від тієї менш-більш однорідної компанії зі школи. Воно тут різношерсте.

Відгуки

Цитати з книги