Чарівний сад. Розмальовка антистрес

Анотація: 

В теперішніх умовах дуже важко уникнути стресу. Аби допомогти дорослим зняти напругу, львівське «Видавництво Старого Лева» використає дитячий спосіб і на початку вересня випустить у світ унікальну книжку-розмальовку для дорослих «Чарівний Сад». На 96 сторінках практично немає слів, натомість є чорно-білі казкові квіти, рослини, лабіринти та орнаменти, які можна розмалювати на свій смак. Ілюструвала книгу відома шотландська художниця та дизайнер Джоан Басфорд.
Сама художниця називає свою творчість «чорно-білою країною чудес». Себе Джоан Басфорд описує словами «чорнильна євангелістка», і так це пояснює: «Я малюю усі свої малюнки лише олівцями та ручками. Я радію нечітким відбиткам пальців, хитким лініям, намальованими від руки, і випадковим чорнильним плямам. Ці маленькі недоліки, ось в чому характер малюнків, їхня душа, їхнє істинне відчуття природності». Серед її клієнтів такі всесвітньо відомі компанії як Johnson and Johnson, BBC, Hallmark та інші.
Книга з ілюстраціями Джоан Басфорд допоможе позбавитися нав`язливих думок, поринути у світ чудернацьких дрібниць, відволіктись на пригадати дитинство.

Рецензії на книгу

Відгуки

Цитати з книги