Дике серце

4
Середня: 4 (2 оцінок)
Тематика: 
Видавництво: 
Рік видання: 
2010
ISBN: 
978-966395363-2
Анотація: 

Ця книга - про призначення чоловіка в родині, Церкві, суспільстві, про те, ким він покликаний бути. У “Дикому серці” читачі (і читачки) відкриють для себе багато загадок чоловічої душі, принципів, на яких слід виховувати чоловіків. Також дізнаються про роль матері й особливу роль батька у житті сина. Для широкого читацького кола.

Рецензії на книгу

враження

амерікан-поп-стайл чтиво. Автор розглядає тему лише з одієї сторони. Нагромадження думок і фактів, які їх підтверджують. Занадто часто вживаються слова "Бог", "Господь" і біблійські мотиви. Не дуже люблю такі тексти, бо складається враження наче тебе зомбують. Або, як варіант, можливо, що переклад псує враження про книгу - "ломаний" якийсь. Особливо бісять слова в реченнях, які закінчуються на букву "и".

Таємниця чоловічої душі

"Усі чоловіки колись у дитинстві мали великі мрії: бути героєм, побороти зло, здійснити відважні вчинки, визволити красуню з біди. Усі дівчатка також мають мрії: щоб їх врятував принц і забрав із собою у велику пригоду. Але що відбувається з мріями, коли ми дорослішаємо? Відвідайте більшість церков, озирніться довкола і спитайте себе: яким є чоловік-християнин? Більшість чоловіків-християн – безликі й пасивні.

Відгуки

Цитати з книги

Цитата автора: Джон Елдредж книга: Дике серце

«Світ убиває жіноче серця, коли наказує жінці бути жорсткою, ефективною і незалежною. На жаль християнство теж упустило її серце. Відвідайте більшість храмів, озирніться і поставте собі таке запитання: якою є жінка християнка… втомлена. Жіночій душі ми запропонували лиш одне бути «доброю слугою» . ніхто не бореться за її серце; в її житті не існує великої захопливої пригоди; і кожна жінка сумнівається, що може розкритись як красуня»

Джон Елдредж «Дике серце»

Цитата автора: Джон Елдредж книга: Дике серце

Не запитуй себе, що потрібно світові; запитуй себе, що відроджує тебе до життя; йди і роби це, тому що світ потребує людей відроджених до життя. Гіл Бейлі

Цитата автора: Джон Елдредж книга: Дике серце

«Дозвольте запитати вас: де є Адам у той момент, коли змій спокушає Єву? Він стоїть поруч: «Й дала чоловікові, що був з нею, і він теж скушутував» (Бут 3; 6). Староєврейське слово «з нею» означає: «тут, пліч-о-пліч». Адам не був десь по той бік лісу, в нього немає алібі. Він стоїть безпосередньо тут, дивлячись, як розгортається подія. Що він робить? Нічого. Зовсім нічого. Він не каже ані слова не ворушить пальцем. Він не йде на ризик, не бореться і не рятує Єву. Наш перший батько – перший реальний чоловік – зробився безсилим. Він відмовився від своєї природності і повівся пасивно.

Цитата автора: Джон Елдредж книга: Дике серце

«Набагато простіше зайнятися мастурбацією, аніж кохатися з власною дружиною, особливо, якщо стосунки між вами ускладнилися, й ініціатива у відновленні статевих стосунків виглядає ризикованою. Набагато простіше податися до гольф клубу і атакувати відро з м’ячами, ніж на роботі подивитися у вічі тим, хто на вас гнівається. Набагато простіше прибрати в гаражі, навести лад на власному письмовому столі, скосити траву чи відремонтувати машину, ніж поспілкуватись з власною неповнолітньою донькою. Одне слово, ваше тіло – це ласиця, позер і егоїстична свиня. І ви не є своїм тілом. Чи знаєте це?