Дім дивних дітей

3.555555
Середня: 3.6 (9 оцінок)
Видавництво: 
Рік видання: 
2012
ISBN: 
978-966143876-6
Анотація: 

Таємничий острів. Покинутий притулок. Після жахливої ​​сімейної трагедії Джейкоб опинився в цьому загадковому місці.
Підліток знайшов руїни старого будинку і з`ясував, що тут жили дуже дивні діти. Він починає розуміти, що на цьому відлюдному острові діти опинилися невипадково — їх здібності були воістину неймовірними і небезпечними!
І хоча будинок давно зруйнований, можливо, вони досі живі. А зовсім скоро Джейкоб з жахом усвідомлює, що він — один з них...
Книга проілюстрована унікальними старовинними фотографіями.

Рецензії на книгу

Початок подорожі

"Дім дивних дітей" - дебютна книга американського сценариста та режисера, яка здобула премію The Kitschies Nominee. До цієї книги знімається екранізація, режисером якої виступає Тім Бартон - відомий за такими роботами, як "Бетмен повертається", "Едвард Руки-ножиці", "Труп нареченої", "9", "Аліса в країні див" , "Планета мавп", "Сонна лощина". Тож який же секрет цього дому, де живуть дивні діти?

Чекайте, чекайте і ще раз чекайте...

Книга мене розчарувала. Оскільки автор американець, тому я чекала більшої кількості пригод...
Рятують ситуацію дивні фотокартки.
Ідея, звичайно, не ординарна та інтригуюча - дуже розбурхує уяву, але її подання надто затянуте. А тематика деяких частин - це звичайне переливання із пустого у порожнє.
Хоч часу на її прочитання я витратила тільки тиждень, але вражень я не отримала ніяких. Тому не можу її радити людям, які люблять екшн та пригоди.

Відгуки

Дім дивних дітей

Книга захопила. По-перше, цікавий сюжет. А я, як виявляється, затята поціновувачка фантастики, фентезі та містики. А, по-друге, величезне значення зіграли чорно-білі світлини, які ілюструють книгу. Щось є в тих знімках. Якийсь магнетизм, загадка, бажання розглядати їх годинами, вишукуючи весь час щось нове.

Цитати з книги