Інферно

Анотація: 

У самому серці Італії професор симвології Роберт Ленґдон стає учасником змови, побудованої довкола найзагадковішого шедевра світової літератури – „Божественної комедії” Данте. Ленґдон намагається перехитрувати своїх супротивників і розгадати складну загадку, що забирає читача у світ класичних витворів мистецтва, секретних тунелів і новітніх технологій. Інферно – це смертельно небезпечні перегони з часом, що захоплять вас із першої сторінки й не відпустять аж до фіналу!

Рецензії на книгу

Продовження історії про професора Роберта Ленгдона

У творах Дена Брауна є одна особливість, яка приваблює мене, тому я читаю їх з великим захопленням. Вони наповнені багатьма деталями з історії, архітектури, міфології та сучасності, що призводить до чіткої картини в уяві читача. Автор для написання своїх романів багато досліджує сфери, предмети та міста, де відбуваються події, тому й виникає враження про обізнаність письменника у всьому про що він пише.

Професор Ленгдон і таємниця дантівської чуми

Останнім часом: історія, багато творів митців минулого і, власне, самі митці надихають митців сучасності. Нема різниці, чи то в кіно, чи то в літературі. Узяти б, хоч Конан Дойлівського Шерлока Холмса, папське сімейство Борджиа, шедеври Леонардо Да Вінчі та й самого Леонардо. Класичні твори і їх автори ніби магнітом приваблюють до себе сучасних письменників, кіношників і поетів. Не став, вкотре, винятком Ден Браун.

Відгуки

Інферно

як на мене "комерційна" книга. Одні й ті ж описи повторюються по декілка разів. Схоже на те, що книга "роздута". Хоча піднімаються цікаві питання про трансгуманізм і перенаселення планети.

Цитати з книги

Цитата автора: Ден Браун книга: Інферно

Розум людини має примітивний егоїстичний захисний механізм, котрий заперечує всяку дійсність, яка спричиняє надто велике навантаження на мозок, із котрим той неспроможний впоратися. Цей механізм називається "заперечення".