кав'ярня на розі

5
Середня: 5 (1 оцінок)
Тематика: 
Рік видання: 
2013
ISBN: 
978-617679023-5
Анотація: 

Кав’ярня на розі – чудове місце для зустрічей з найнесподіванішими людьми. Лідці, котра готується до вступу на економічний і підпрацьовує там кельнеркою, пощастило познайомитися з колекціонером забутих книжок. І це змінило життя обох: хтось зумів повернути собі давно втрачений сенс існування, а хтось зрозумів, чому не варто втілювати чужих мрій.

Рецензії на книгу

Відгуки

кав'ярня на розі

Головна героїня, Лідка, працює в кав’ярні свого дядька Романа, захоплюэться читанням книг. З першої ж сторінки голову заповнюють запахи старого міста лева. А воно завжди пахне свіжими дощами, теплою кавою та книгами. Так і закохуєшся у кожен старий будиночок. Ліда - кальнерка, сидить вранці за лядою і читає дядькову книгу. Не зважаючи на такий ранній час до приміщення заходить чоловік, що з першого погляду здається дивакуватим чужинцем, наспрвді ж він - вічний турист, що кожного разу бачить нове у Львові.

Цитати з книги

Цитата автора: Оксана Сайко книга: кав'ярня на розі

Знаєш, вона настільки любила книжки... Так щиро, так природно й пристрасно...
...Її любов до книжок... Здавалося, вона сама її не усвідомлювала - у ній була щирість та справжність. Це було просто якоюсь внутрішньою потребою, виявом душі та прагненням не тільки пізнати світ, а й виразити йому себе... Так-так, саме через читання, через свою думку й уяву. Пізнання книжок - для неї це було чимсь таким, як для когось є щира молитва чи пісня, куди вкладають все єство...

Цитата автора: Оксана Сайко книга: кав'ярня на розі

- Коли поезія здається чимсь незбагненним і ти дивуєшся їй, тоді, мабуть, вона справжня, - заговорила я. У справжній поезії немає місця для брехні та фальші. Інакше вона не вразить, не торкнеться душі. А ваша поезія врважає і торкає... Якби можна було її намалювати, я, наприклад, зобразила б її оголеною жінкою, огорнутою темрявою.