Німа

4
Середня: 4 (1 оцінок)
Автор: 
Видавництво: 
Рік видання: 
2013
ISBN: 
978-966269662-2

Рецензії на книгу

Відгуки

Німа

Перестати кривлятися, а жити відповідно до своїх потреб та бажань - ось про що дана книга. А ще про силу, без якої не досягнути першого. А ще про людей, які з’являються в нашому житті в потрібний момент, і про те, що такими ж людьми можемо стати для когось і ми самі. А ще про щастя, що є сукупністю всього вище переліченого. Саме так я сприйняв даний твір.

Хороша книга молодої письменниці, що примушує згадувати, думати, змінювати...

Цитати з книги

Цитата автора: Юлія Гук книга: Німа

Технологічний прогрес працює над тим, щоб було зручно всередині будівлі, але не передбачує зовнішнє середовище, в яке все тяжче й тяжче виходити.

Цитата автора: Юлія Гук книга: Німа

Вони з нею такі різні. Якби у кожної вдалося те, чого бажали, вони ніколи б не зустрілися тут. Ніколи б не випили разом вина. Такі різні, але об’єднані спільною самотністю та біллю всередині. Може вони ніколи не порозмовляють про відомих художників, як того хотіла б Тася. Чи про чоловіків та стосунки, як того хотіла Світлана Анатоліївна. Та вони все одно вип’ють разом. І помовчать разом, думаючи кожен про своє.

Цитата автора: Юлія Гук книга: Німа

Знаєте, є такі дівчата, які трахаються з ким попало і їх називають шалавами. А є такі, що скільки б чоловіків у них не було, їх будуть все одно поважати і любити.

Цитата автора: Юлія Гук книга: Німа

От вона - усталеність думки про особистість. Хтось колись вас скаже щось негативне про людину і ви, зустрівшись з нею, не звертаєте увагу на її плюси. Тому що ви вже запрограмовані кимось на негатив. Особливо актуальна запрограмованість на страх - перед керівництвом, викладачем, вчителем.