Повна темрява, без зірок

4.5
Середня: 4.5 (12 оцінок)
Автор: 
Тематика: 
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966141372-5
Анотація: 

Вперше українською! Усередині кожного з нас живе незнайомець! Мирний фермер підмовляє дитину вбити дружину… Авторка детективів відчайдушно хоче помститися своєму ґвалтівникові, і її помста буде страшнішою за його злочин… Смертельно хворому чоловіку пропонують 15 років життя… Жінка дізнається, що її коханий — маніяк і вбивця. Вони живуть поруч із нами, і ми самі можемо стати ними!

Рецензії на книгу

Якщо збираєтесь у дуже темне місце то візьміть з собою ліхтар

Звичайні люди з рутинним життям яке нікого не цікавить. Ось  головні герої цих чотирьох історій. Так продовжується поки вони не досягають переломного моменту у своєму житті. І з цього часу читач захопливо споглядає історію їхніх доль. 

Відгуки

Повна темрява, без зірок

Сюди входять чотири оповідання. Як завжди у Кінга - страшно! Я почала читати з останнього оповідання. Перше - у якому чоловік із сином вбивають матір - дочитати просто не змогла.

Цитати з книги

Цитата автора: Стівен Кінг книга: Повна темрява, без зірок

Хоча подеколи сигара слугує лише для продукування диму, а випадковий збіг є випадковим збігом. Будь-хто воліє якогось подовження, містере Стрітер.

Цитата автора: Стівен Кінг книга: Повна темрява, без зірок

Якщо на землі Бог винагороджує нас за добрі справи - Старий Заповіт запевняє, що це так, а Пуритани безумовно в це вірять,- тоді правдоподібно, що Сатана винагороджує нас за злі справи.