Розмір має значення

4
Середня: 4 (1 оцінок)
Видавництво: 
Рік видання: 
2006
ISBN: 
966293802-8
Анотація: 

Вороги України не дрімають. Цього разу вони вирішили знищити нашу культурну основу, нашу традиційну мораль. Імішенню для атаки обрали найбільш вразливу її частину - дівочу цноту. Популярний засіб для схуднення насправді виявляється біологічною зброєю, що впливає виключно на невинних дівчат. До справи беруться компетентні органи. Хто стоїть за спинами біотерористів? Про це ви довідаєтеся з хулігансько-філософського роману братів Капранових "Розмір має значення" . Чому роман хуліганський, ви, певно, зрозуміли. А чому філософський - прочитайте у невеличкому інтерв*ю:
Чому ви обрали жанр хулігансько-філософського роману? Для написання звичайного філософського роману не обов*язково навіть закінчувати школу. Варто лише записати свої розумні думки, а далі - чекати на Нобелівську премію. Наш підхід - інший. Ми не хочемо завантажувати читача своїми розумними думками. Ми хочемо, щоб розумні думки самі виникали в голові у читачів. А чому саме "хуліганський"? Теми, яких ми торкаємося, є досить болючими. Національні табу і комплекси, мораль, єврейське, російське, польське питання... Спробуйте говорити про це всерйоз - вас одразу закидають філософським камінням. А якщо хтось за стьобом не помітить інтелектуальних глибин? Тоді нехай просто отримає задоволення від веселого і небанального тексту. До речі, рекомендуємо прочитати роман двічі. Перший раз - просто для задоволення, другий - для глибшого сприйняття. А кому "Розмір..." протипоказаний? Феміністкам. Міністерство попереджає - гендерно стурбованим особам читати наш новий роман небезпечно. Це може призвести до отруєння власною їддю.

Рецензії на книгу

Відгуки

Цитати з книги

Цитата автора: Брати Капранови книга: Розмір має значення

Інтуїція - це концентрований досвід, якщо хочете, навіть екстрагований. Досвід, що його не можна сформулювати словами, записати або навіть намалювати. Він діє безпосередньо на мозок, можливо, навіть на спинний.

Цитата автора: Брати Капранови книга: Розмір має значення

...нафарбована жінка від себе ж таки ненафарбованої відрізняється більше, ніж від своєї нафарбованої подруги.