Село не люди

4.51852
Середня: 4.5 (27 оцінок)
Тематика: 
Рік видання: 
2007
ISBN: 
978-966-343-741-5
Анотація: 

У селі все про всіх знають. Нічого не приховаєш. Тим більше – палку пристрасть дівчини-школярки Катерини до одруженого чоловіка Романа, батька її однокласника Олександра. Але невдовзі хлопець гине. У його трагічній смерті звинувачують Катю. Дівчина страждає. Та біда одна не ходить... Куди подітися засудженій громадою, наляканій та самотній Каті? Чим завершаться поневіряння нової Лоліти? Чи знайде вона своє щастя? Чи вистоїть під жорстокими ударами долі? Всевишній знає правду і не покине невинну душу на поталу юрбі.

Рецензії на книгу

Шукаючи долю на селі

Цікавий сучасний твір про реалії українського села, у якому переплетені елементи містики, посмодерністської відрази до реальності, людської біди та типової Дашварівської сексуальної манери. Село з людьми; й місто, у якому село - не люди; нетралиційний зв'язок між малолітнею героїнею та сільським дядьком у центрі сюжету, трагедія общини та пошуки власної долі.

Відгуки

Село не люди

Действительно современная украинская литература, читалось интересно и увлекательно, символически показывает все ужасные наследия современного общества. Люко Дашвар - одна из самых ярких личностей в украинской литературе.

Цитати з книги