Строительство и реконструкция стадионов

Анотація: 

У книзі детально розглянуто світові досягнення у галузі будівництва та реконструкції стадіонів. Паралельно з аналізом закордонного досвіду конструктивних рішень тут розглядаються підходи, що застосовувалися при реконструкції та будівництві стадіонів під час підготовки до ЄВРО-2012. Окрема увага приділяється реконструкції стадіону «Металіст»
у Харкові. Під час дослідження конструктивних рішень акцент зроблено на облаштуванні покриття над трибунами як на елементі, що безпосередньо визначається конструкцією стадіону в цілому.
Викладений у книзі матеріал підкріплено численними ілюстраціями.
Книга призначається у першу чергу архітекторам, конструкторам, проектувальникам та представникам інших будівельних фахів.

Рецензії на книгу

Книга «Строительство и реконструкция стадионов»

Книга Д.Ф. Гончаренко, С.М. Евеля, Г.Г. Зубко и О.В. Старковой "Строительство и реконструкция стадионов" возвращает нас в не очень далекое прошлое, когда книга была лучшим подарком.
Сегодня прилавки магазинов наполнены книжной продукцией, дефицита на нее нет, да и в Интернете можно найти практически что угодно. Но появились книги нового порядка, книги, которые одновременно и самоценны как носители информации, и очень эстетичны как предмет в пространстве.

Відгуки

Цитати з книги