Замок в Піренеях

4.333335
Середня: 4.3 (3 оцінок)
Видавництво: 
Рік видання: 
2009
ISBN: 
978-966700780-5
Анотація: 

Це роман інтелектуальних ідей на тлі зворушливої історії кохання, духовну глибину якого читач віднаходить у форматі електронного листування. Це сучасна історія одвічного конфлікту між ідеалізмом і матеріалізмом, вірою та безвір’ям, який спонукає кожного шукати свої відповіді на непрості запитання про суть життя і його рушії. Сольрун і Стейн випадково зустрічаються після 30-річної розлуки, щоб заново крізь призму прожитих літ збагнути велич і таємниці своєї молодості. Їхній віртуальний роман, який триває кілька тижнів, збурює вибух емоцій... Однак життя, як завжди, сповнене несподіванками й щоразу новими випробуваннями...

Рецензії на книгу

Відгуки

Цитати з книги

Цитата автора: Юстейн Ґордер книга: Замок в Піренеях

“Хіба не були ми завжди тими двома душами, які належать одне одному? Поєднаними воєдино, як два нерозлучні фотони, котрі відчувають одне одного на віддалі багатьох світлових років…”

Юстейн Гордер «Замок у Піренеях»

Цитата автора: Юстейн Ґордер книга: Замок в Піренеях

“Зло в світі справді існує, однак важливо, як на мене, наголосити, що все зло на землі є справою людських рук, а не демонів чи злих духів”
(Юстейн Гордер «Замок у Піренеях»)

Цитата автора: Юстейн Ґордер книга: Замок в Піренеях

“Більш чи менш усвідомлено ми можемо звести докупи погляди, які не мають між собою нічого спільного. Це, як на мене, характерна людська риса. На противагу тваринам, ми завжди дошукуємось причин, які стоять за певними вчинками чи подіями, скажімо, доля, провидіння чи інша вища сила – навіть у тих випадках, коли такої «інстанції» годі й шукати”

Юстейн Гордер «Замок у Піренеях» ©

Цитата автора: Юстейн Ґордер книга: Замок в Піренеях

“Спогади бухнули гейзером довго гамованого щасливого блаженства. То не був звичайний потік свідомості, радше блискавична телепортація у час, якийсь колись належав нам” (Юстейн Ґордер «Замок у Піренеях»)