Заспокійливе й снодійне

Анотація: 

Катерина Бабкіна - письменниця і сценарист, автор поетичних книжок "Вогні святого Ельма" й "Гірчиця", збірки оповідань "Лілу після тебе" та значної кількості публікацій українською і в перекладах російською, англійською, шведською, німецькою, польською та французькою мовами. У видавництві "Фоліо" 2013 року вийшов друком роман К.Бабкіної "Соня".
"Знеболювальне і снодійне" - нова й очікувана поетична збірка найяскравішої української поетки, значна кількість текстів з котрої ще до виходу книги стала цитованими й улюбленими. "Поезія Катерини Бабкіної", - за влучним висловом Ірини Славінської, - це ранка на обвітрених губах, яка ніколи не заживає".

Рецензії на книгу

Тінейджерські комплекси та бздики

Уже вдруге Фоліо випускає «сонну продукцію» Катерини Бабкіної. Перед цим був романний дебют під назвою «Соня». В ньому молода письменниця зобразила інфантильну, незграбну, в’ялу, недолугу, інертну дівчинку. Яка пливе по життю, немов дохла тріска по течії. У «Соні» поетка максимально сконцентрувала тінейджерські комплекси та «бздики», авторське альтер его досягло в творі найвищого піку.

Відгуки

Цитати з книги