ЧАСРЕВОЛЮЦІЇ

Час революції – авторська збірка націоналістичної поезії, яка, в основному, містить вірші написані від початку протистоянь на Майдані до моменту анексії Криму та відкритого прояву військової агресії з боку московщини на Донбасі.

Також до збірки увійшла частина творів автора раніше опублікованих у рамках літературного проекту “Голос крові”. Основна тематика творів – боротьба українського народу проти режиму внутрішньої окупації та московської загрози, а також сучасні суспільні проблеми.

"Основний меседж моїх творів – неухильне слідування постулатам української національної ідеї, безкомпромісність та самовдосконалення на шляху виховання власної особистості, невтомна праця та постійний розвиток у процесі творення ядра української Нації. Слова Пророка: “Учітеся, брати мої…” є запорукою побудови фундаменту міцної та сильної Української держави, керувати котрою будуть не приїжджі з-за кордону “весільні генерали” чи доморощені “пристосуванці”, а виключно етнічні українці, які, перш за все, робитимуть це для блага українського народу. Зараз наше основне, надважливе завдання – виграти війну не лише за територію, а й за душу України, донести в усі куточки нашої Країни, до кожного, у чиїх жилах тече хоч крапля української крові, ідею Соборності Української Держави. Мова, культура, національна свідомість, здоровий національний егоїзм, відмова від нав'язаної нам псевдотолерантності є тими об’єднавчими факторами, навколо яких повинна гуртуватись Нація.
Розбурхати Дух одвічної стихії, який дрімає в душі кожного українця – основна мета моєї праці."

0
Нема оцінок