Рецензії та відгуки на книгу

Нурлиньская Летопись — история между строк

Книга Алексея Декань «Смеющийся Сокол и Длань Эмихола» — интригующий, бурно развивающийся приключенческий роман. У автора получилось сделать литературный микс из нескольких стилей и направлений. В итоге на свет появилась сказка в духе Джорджа Макдональда, приправленная путешествиями в ключе Жюль Верна и сдобренная детективным сюжетом. 

Весь текст...
0

Радій Радутний, Фантастична Біблія (рецензія на роман О. Деканя "Коріння Всесвіту")

Коріння Всесвіту. Олексій Декань
автор:
Олексій Декань
0

У релігійних книг будь-якої конфесії є дивна привабливість. Розповідають вони зазвичай про неймовірно давні часи; проблеми та мотивація персонажів інколи видаються дивними, мова вкрай архаїчна, а сюжети будь-який сучасний автор гнівно затаврує терміном «баян!», та все одно – їх читають! І читачів стільки, що будь-який сучасний автор може лише заздрісно позітхати.

Весь текст...
0

Однозначного не може бути враження

Ґудзик. Ірен Роздобудько
автор:
Ірен Роздобудько
5

Творами автора цікавлюсь давно, саме через те , що не можна покинути читати десь на 3 сторінці та прочитати кінець, а потім сказати що прочитав.Ні, це цілковито неможливо, саме цілісне враження має значення.Такий стиль письма не дає збагнути , передбачити- чим усе закінчиться.Часто авторку звинувачують в постійних філософських відступах від основної лінії , роздумах на тему , психоаналізі - так усе це є, але читаючи вам навіть не потібно дивитись фільм - все і так реально показано , описано, як саме життя .

0

Читаючи Роздобудько

Якби. Ірен Роздобудько
автор:
Ірен Роздобудько
5

Натрапивши на цю книгу , з такою назвою навіть не думала що всередині залишиться таке сумяття почуттів.Можливо це просто тому , що кожен зможе там знайти щось своє ( покоління совєтського часу мене зрозуміє).Про босоноге дитинство, дворики та своє місце- дерево, стежка , Ярік ( звичайно імя буде мінятись у кожного своє).Що можливо кожній хоч раз в житті хотів повернутися назад , змінити , попередити, пробачити...

Особливо подобається стиль написання, читач повинен думати та співпереживати , можливо навіть згадувати прежите - своє.

Весь текст...
0

Те, що назовні ховає те, що в середині

автор:
Стивен Кинг
5

Цю рецензію можна легко завершити навіть не почавши писати. Просто сказати, що книга є однією з найкращих, які я читав. Стівен Кінг, ти точно заполонив моє серце назавжди та посів непорушне місце на поличці кращих авторів. Дивно, але відчуття після прочитання розлетілися на дрібні друзки й важко зібрати їх докупи.

Весь текст...
0

Інша Бразилія або історія кохання

Любов і піраньї. Максим Кідрук
автор:
Максим Кідрук
0

Давно не їздив кудись далеко і захотілося почитати щось таке, що надихне на нову подорож чи Україною, чи закордоном.  Добре, що тревелоги Макса Кідрука у мене не всі прочитані. Тому відразу з полички витягнув “Любов і піраньї” та почав насолоджуватися подорожжю у далеку Бразилію.

Весь текст...
0

Пелена, якою накрите місто

Якось довго я підходив до прочитання наступної книги із трилогії “Облудні сосни”, а саме другої частини, “Облуда”. Блейк Крауч цього року став для мене відкриттям. Стиль написання тексту та динаміка твору відрізняють його книги від інших. Так що секретного агента Ітана Берка не вдалося забути, а тим більше місто, яке за словами творця є раєм на землі.

Весь текст...
0

Секрет Облудних Сосен

Сосни. Книга 1. Крауч Блейк
автор:
Крауч Блейк
4

Блейк Крауч народився у 1978 році недалеко від міста Стействіль, що знаходиться у штаті Північна Кароліна. Автор просто обожнював серіал “Твін Пікс”, що є творінням Девіда Лінча та Марка Фроста. Захоплення цим серіалом в кінцевому результаті призвело до написання трилогії “Облудні Сосни”. Як сам автор пише: “Сосни” — це не “Твін Пікс”, аж ніяк, але без “Твін Пікс” не було б і роману”.

Весь текст...
0

Одне з найкращих опровідань Кінга, та й взагалі, що я читав ) 

Замислено споглядаючи, як цвіт абрикосу занурює свої віти у місячне сяйво

автор:
5

Іноді під вечір, коли сідає сонце, а на небі де-не-де ліниво брідуть хмари, - у горах можна побачити дивовижну картину. Постать велетня вимальовується на хмарі; видається, що зараз він переступить через одну гору, іншу, - і буде йти так, доки не пройде усю свою країну; доки не впевниться, що всюди все добре; а де погано – там своєю величезною п’ятою розчавить усе брудне та злодійське, щоб добрі люди могли жити так, як наказує їм совість.

Весь текст...
0
RSS-матеріал
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.