Рецензії та відгуки на книгу

You are here

Рецензії та відгуки на книгу

Двір чудовиська, шипи красуні

«Двір шипів і троянд» - одне із найпопулярніших фентезійних циклів письменниці Сари Дж. Маас. Чому воно досягло такого успіху? Авторка кидає виклик жанру ромфанту, тож на мою думку, варто звернути свою увагу на цей твір і проаналізувати його глибше.

Сюжетна основа

Рейтинг:
+1
+2
-1

«Жодних плакальників, жодних погребінь» мовою порядних Покидьків.

«Шістка воронів» американської письменниці Лі Бардуго – ідеальна книга для тих, хто хоча б раз замислювався про життя злодіїв, їхні неписані закони, мовчазні обіцянки та щасливі нещастя. Це фентезі розповість вам про те, що тьма не народжується нізвідки – вона заполоняє нас, коли ми втрачаємо світло.

Рейтинг:
+1
+3
-1

Красуня вже не та, та й чудовисько у масці

Світ настільки завалений дрібницями, що люди не розрізняють якість продуктів, які споживають для задоволення інтелектуальних потреб. Хтось ведеться на цікаві описи, комусь западають у душу відгуки знайомих, а хтось просто звик бігати за продукцією мас-маркету. Тому історія, на яку я зверну увагу, варта того, щоб її прочитали, аби зрозуміти, що це не ваше, або ж навпаки – це те, що закохає вас у ромфант.
Книга «Двір шипів і троянд» від Сари Дж. Маас певно вже втратила свою бувалу популярність, але люди досі читають цю історію, переживають її з персонажами і за персонажів.

Рейтинг:
+1
+2
-1

Мейнстрім на всі віки: чому Толкіна полюбляють і досі?

Візьміть подвійні листочки. Спершу запишіть, коли було утворено Братсво персня. Наступне питання: з якою метою Саурон викував Єдиний Перстень? Яка тема обговорення була на зібранні Білої Ради 2857 року? Коли пав Барад-дур?
Цікаві питання, чи не так? Перегукуються з уроками історії. Це ще не було жодного питання з географії, а їх також можна задати чимало.

Рейтинг:
+1
+2
-1

Відьмак. Останнє бажання.

«Відьмак. Останнє бажання» — збірка фентезійних оповідань польського письменника Анджея Сапковського, написана у жанрі епічного фентезі та видана 1993 року. А щодо українського перекладу, то перше оповідання з серії «Відьмак» було опубліковано в українському журналі «Всесвіт» 1990 року в перекладі Миколи Рябчука. Повністю ж офіційний переклад українською всіх 8-ми книг серії «Відьмак» з'явився лише у 2016-2017 роках у видавництві «КСД» у перекладі Сергія Легези. Обсяг — 288 сторінок. За своєю структурою він поділяється на 13 оповідань.

Рейтинг:
+1
+2
-1

Мы

Перечитав усі відгуки, майже з усім загалом згоден, причому, як не дивно, — і з захопленими і з не дуже, здається, що й додати майже нічого, практично все вже згадано і обговорено. Вже одна така увага публіки каже, що твір вартісний і його варто прочитати. Тоді чому не найвища оцінка? Тому що все пізнається в порівнянні. Так, не можна не помітити, що той же Орвел, у своєму «1984» багато взяв у Замятіна, фактично його роман більш глибше і якісніше, більш сучасне опрацювання того ж світу, тієї ж ідеї.

Рейтинг:
+1
0
-1

Маруся Чурай

Твір дуже сподобався моїй доньці, ще з шкілної програми, за її рекомендацією прочитала дружина - змахнула сльозу і теж залишилась з найкращими враженнями. Ось і мені захотілось чогось щемливо-нашого, рідного і взявся я за читання. Не погано, але й не відчув якогось захоплення, щоб хотілося прогортувати сторінку за сторінкою, ще і ще. Минув сцену суду і став на паузу, відчув легке розчарування, бо мабуть мав завищені очікування. Особливо не вразили самі вірші, рими, будова куплетів, десь на 7 із 10.

Рейтинг:
+1
0
-1

Яма

З перших сторінок виникає відчуття, що Купрін пише зі знанням справи і непогано орієнтується у проблемі, так би мовити зсередини. Та так, що у мене в першій половині твору навіть місцями з'являлась деяка гидливість по відношенню до автора, незважаючи на серйозність та професіоналізм у викладі порушеної проблеми. Купрін у своїх творах переважно пише про те, чому він був очевидцем, що відчув і пережив. При такому підході складно залишатися відстороненим, але це й надає його творам життєву натуралістичність на відміну від частої надуманості і притягнутості багатьох інших творів.

Рейтинг:
+1
0
-1

Тореадори з Васюківки

Чудовий дитячо-підлітковий цикл.

Рейтинг:
+1
+1
-1

Рій

Дивно, як за цим романом ще не зняли фільм – текст відчувається дуже кінематографічним. Роман читається легко та швидко, сюжет захоплює. Сцени із доглядом за дітьми мене не напружували, хоча питання, навіщо в подібному (технотрилер) романі стільки подібних подробиць, все ж таки виникло. Герой не видався невдахою чи скиглієм, просто у нього пішла не найвдаліша смуга, а тут ще дружина, схоже, знайшла іншого — що йому в такому разі робити — веселитися і молодецтво виказувати? Нормальна собі реакція звичайної людини.

Рейтинг:
+1
0
-1