конкурс закладок від видавництва Грані-Т

Видавництво «Грані-Т» оголошує конкурс для всіх маленьких читачів, а також їхніх батьків, бабусь і дідусів. Зробіть подарунок улюбленій книзі – оригінальну, унікальну, неповторну й дуже корисну річ – закладку! Конкурс закладок триватиме з 26 вересня до 18 жовтня на видавничій сторінці у соціальній мережі «Вконтакті» http://vk.com/grani_t
Для участі в конкурсі потрібно:

1. На сімейній нараді обрати улюблену книгу сучасного українського письменника.

2. Зробити своїми руками закладку для обраної книги.

До творчого процесу дитина може залучити будь-якого члена своєї родини.

Обмежень у виді й техніці рукоділля немає жодних.

3. Сфотографувати улюблену книгу разом із її подарунком – унікальною закладкою, яка існує у світі лише в єдиному примірнику.

4. До 18 жовтня опублікувати це фото на стіні видавництва «Грані-Т» в соціальній мережі «Вконтакті» (http://vk.com/grani_t). Не забудьте вказати імена та прізвища «виробників» закладки, свій вік та вік помічників, а також назву населеного пункту, де мешкає родина. А ще нам цікаво знати ваші враження від спільного творчого процесу ;)

5 переможців оберуть відома українська майстриня й телеведуча Анжеліка Рудницька та головний редактор видавництва «Грані-Т» й авторка чудових плетених іграшок для малечі Олена Мовчан.

Переможці в кожній номінації одержать книжкові подарунки від видавництва «Грані-Т», а також запас різноманітних матеріалів для рукоділля або ж ексклюзивну плетену іграшку.

Деталі тут: http://grani-t.com.ua/ukr/news/1683/

Зараз присутні 0 користувачів та 3 гостя.