Можливість додавати книги (твори) на сайт

Час від часу стикаєшся з тим, що в базі сайту не має прочитаної тобою книги.

Я би хотів запропонувати адміністрації сайту надати можливість користувачам самим (без премодерації) додавати книги на сайт і таким чином допомагати в його розвитку.

Також було б правильно, аби додавати можна було не лише книгу конкретного видавництва, а й просто окремий твір, навіть маленьке оповідання. Адже враховуючи розповсюдженість електронних книг, така функція є актуальною.

Зображення користувача EduardGol.

Вийшов на форму додавання

Вийшов на форму додавання книги: http://findbook.com.ua/uk/node/add/kniga

Правда вийшов через кнопку додання рецензії. Підкажіть коротший шлях. :)

І стосовно додавання окремого твору, то я так розумію, що для цього просто треба зробити графу ISBN не обов’язковою? Це, до речі, було би правильно зробити, так як вітчизняні видання часів СРСР не мають цього коду взагалі.

Зображення користувача admin.

Мені здається що з точки зору

Мені здається що з точки зору користувача - основною функцією для додавання книги в прочитані це все таки пошук по існуючих - процент користувачів які захочуть додавати самі книгу - менший - для цього потрібно знайти обкладинку, заповнити купу полів і т.д. - тому й лінк для довання книги не на першому місці. Де розмістити лінк на додавання книги - щоб він був відразу видимий для користувача - мушу подумати - все ж таки хотілось би щоб користувачі спершу шукали книгу в каталозі а потім вже додавали її якщо нема.

Щодо ISBN - це є основний параметр котрий звязує книгу з відгуками, рецензіями - тому й наголос стоїть на ньому як обовязковому параметрі - хоча візьму до уваги і зроблю його необовязковим - у цьому випадку мені буде потрібно згенерувати якийсь свій унікальний код - поставлю в чергу із високим пріоритетом

Дякую за ваші пропозиції

Зображення користувача EduardGol.

"...все ж таки хотілось би

"...все ж таки хотілось би щоб користувачі спершу шукали книгу в каталозі а потім вже додавали її якщо нема".
Повністю згоден! Може якось зробити щоб не додавались дублікати, а висвітлювалось повідомлення на кшталт "Така книга (твір) вже є в каталозі сайту"?

Дякую за реакцію та кроки назустріч. :)

Зображення користувача admin.

ISBN тепер не обовязково

ISBN тепер не обовязково http://findbook.com.ua/uk/forum_topic/onovlennya-sajtu

Зображення користувача admin.

так - це перша потреба щоб не

так - це перша потреба щоб не було дублікатів і полегшити користування - використати пошук книги - і тільки у разі якщо її нема додавати вручну

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.