Улюблені

Було би цікаво, якби була можливість додавати авторів та твори в улюблені. Створити відповідне меню під авою та щоб улюблене кожного користувача було видно, коли заходиш до нього в профіль.

Зображення користувача EduardGol.

А згодом, "Улюблені" можна

А згодом, "Улюблені" можна було б розширити з поділом на підрозділи чи щось таке, й додавати туди добірки творів (якщо це буде реалізовано) інших користувачів та навіть цитати.

Зображення користувача admin.

Питання - а чи не варто

Питання - а чи не варто просто біля користувача виводити список книг (5 або 10 шт.) які отримали найкращі оцінки? - це буде список улюблених творів. А також список авторів які читаються користувачем найбільше і отримують 5 зірочок - це буде список улюблених авторів. Тоді вручну не буде потреби додавати авторів і твори - а при перегляді повних списків - це буде список прочитаних книжок відсортованих по оцінці та список авторів по оцінкам

Що скажете?

Зображення користувача EduardGol.

Хм, ну найвищу оцінку можуть

Хм, ну найвищу оцінку можуть отримати велика кількість книг. Наприклад, я можу назвати улюблених творів штук 15, а 5 з 5 отримало в 5-ть раз більше книг. Тобто книга дуже сподобалась і заслуговує на 5 з 5, але не настільки сподобалась, щоб хотілося її часто перечитувати й називати улюбленою. Ну, це у мене таке бачення.

Думаю, що по авторам схожа ситуація. От наприклад, Достоевський! Все, що я читав із його творів заслуговує від мене найвищі бали, однак ніяк не можу назвати його своїм улюбленим автором. А от Бредбері я теж ставлю високі бали, хоча вважаю його одним із улюблених авторів, бо близькі мені його теми, бачення якихось питань тощо.

А в профілі користувача можна було б виводити просто п’ять останніх прочитаних книг. Зайшов в профіль і вже є за що "зачепитись". :)

Зображення користувача admin.

є поле для улюблених творів і авторів

є поле для улюблених творів і авторів - детальніше тут http://findbook.com.ua/uk/forum_topic/onovlennya-sajtu

Зображення користувача admin.

згоден - плюсую. Перегляну

згоден - плюсую. Перегляну профіль користувача щоб додати можливість заповнити користувачу поле з улюбленими творами і авторами

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.