Бора

Ваш голос: Немає Середня: 4.3 (4 оцінок)
Бора. Галина Вдовиченко

Автор: Галина Вдовиченко

Тематика: 
роман
Видавництво: 
Клуб Сімейного Дозвілля
ISBN: 
978-966-14-1554-5 
Рік видання: 
2011
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Сюжет нового роману Галини Вдовиченко, розгортається навколо скромної дівчини Христини Бори, яку всі називають просто - Бора. Вона працює у видавництві, редагує книжки та пише власний роман, аж раптом отримує в подарунок особняк у Львові й ніяк не може збагнути, за які заслуги. Розплутуючи цю таємницю, Бора живе в будинку, який став притулком для людей і тварин: дівчинки-підлітка, давньої подруги, старого й дивакуватого чоловіка з перебитим носом, кота і собаки. У новій домівці герої пізнають найбільшу розкіш у світі - розкіш спілкування.

У романі «Бора» Галина Вдовиченко торкнулася актуальної нині теми – що буде з людством, якщо раптом перестане існувати Інтернет. Така психологічна фантастика, на думку авторки, демонструє, що справжнє щастя - це живе спілкування один з одним, а не переховування за бездушними моніторами, вигаданими ніками та чужими фотографіями в мережі. Редактор цього роману, лауреатка Шевченківської премії Галина Пагутяк, відмітила наступне: «Спокійна світла розповідь про те, як можна будні перетворити на свята, як ступити крок до щастя, як здійснити бажання»

Рецензії на книгу

Рекомендую для прочитання за горнятком чаю:)

Спочатку була досить скептично налаштована.Читала відгуки,як про жіночий роман,тому трохи не те уявлення мала відразу.Стиль і манера написання приємно здивували.Красиві описи пейзажу,природніх стихій,Львова врешті решт. Сюжет,трохи казковий,але ж хочеться вірити,що у реальному житті теж трапляються дива...А ще досить цікаво і пізнавально подана інформація про художників -примітивістів.Захотілося після прочитання ще пошукати додаткової інформації в інтернеті.А це непоганий показник для книжки.

0
Зображення користувача Маду.

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966-14-1554-5</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.