Бот

Ваш голос: Немає Середня: 4.6 (13 оцінок)
Бот. Максим Кідрук

Автор: Максим Кідрук

Тематика: 
сучасна українська література Художня література
Видавництво: 
Клуб Сімейного Дозвілля
ISBN: 
978-966144005-9 
Рік видання: 
2012
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Головний герой книги – звичайний українець, молодий київський програміст, що працює над розробкою ігрових ботів. Спокусившись на великі гроші, хлопець відправляється у віддалену лабораторію, де стає одним з членів міжнародної наукової групи. Але, замість обіцяних тисяч доларів, він отримує смертельні пригоди. Боти, яких йому треба зупинити, це нанороботи, що вирвалися з-під контролю. Їм до вподоби смак людської плоті…

«Бот» – це перший український технотрилер, гостросюжетний роман, в якому поєднуються сучасні технології, людська психологія та чисто голлівудський «екшн». Події в книзі вигадані, проте все решта — місця, природні об’єкти, техніка, зброя, фізіологічні особливості живих організмів і т.п. — цілком реальне. Майстерно описані технічні деталі роблять роман небувало реалістичним.

Під час роботи над романом автора консулювали кандидат наук з хімії, лікар-фізіолог та психіатр. Всі технології, описані в романі, існують насправді. Щоб розібратись з ними, письменник опрацював близько сотні наукових статей, що стосуються нанотехнологій, мікробіології та людського мозку.

Події відбуваються в пустелі Атакама, Чилі.

Реалістичності книзі додають авторські фотографії цієї пустелі, зроблені у 2009 році, а також схеми, карти місцевості, де відбуваються основні події, та 3D-малюнки, що не просто ілюструють текст, а є частиною сюжету.

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Найкраща книга Кідрука!

Зображення користувача Vitaliy.

найкраща

Зображення користувача Віта Лінська.

Ну що можна сказати про "Бот"? Технотриллер, який став класикою...

Зображення користувача Богдан Ковальчук.

Книга-супер. Читається на одному подиху!

Зображення користувача Мар'ян Зробок.

Цитати з книги

«Теж мені, — думав Тимур, крокуючи до спального крила, — знайшов проблему. Нас похерили. І що? Бідолашка Ґрінлон зневірився в американському уряді? Яке нещастя! Ще б сльозу пустив… — Хлопець скреготнув зубами, знаючи, що пересидів сонливість і навряд чи скоро засне. — Всі уряди однакові, Алане. Пожив би ти в Україні. У нас там силовики всю країну «факають» по три рази на день. Ото прозрів би…»

© Макс Кідрук "Бот"

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966144005-9</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 4 гостя.