Чарівний сад. Розмальовка антистрес

Нема оцінок
Чарівний сад. Розмальовка антистрес. Джоанна Басфорд

Автор: Джоанна Басфорд

Тематика: 
Розмальовка
Видавництво: 
Видавництво Старого Лева
ISBN: 
978-617679080-8 
Рік видання: 
2014
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

В теперішніх умовах дуже важко уникнути стресу. Аби допомогти дорослим зняти напругу, львівське «Видавництво Старого Лева» використає дитячий спосіб і на початку вересня випустить у світ унікальну книжку-розмальовку для дорослих «Чарівний Сад». На 96 сторінках практично немає слів, натомість є чорно-білі казкові квіти, рослини, лабіринти та орнаменти, які можна розмалювати на свій смак. Ілюструвала книгу відома шотландська художниця та дизайнер Джоан Басфорд.
Сама художниця називає свою творчість «чорно-білою країною чудес». Себе Джоан Басфорд описує словами «чорнильна євангелістка», і так це пояснює: «Я малюю усі свої малюнки лише олівцями та ручками. Я радію нечітким відбиткам пальців, хитким лініям, намальованими від руки, і випадковим чорнильним плямам. Ці маленькі недоліки, ось в чому характер малюнків, їхня душа, їхнє істинне відчуття природності». Серед її клієнтів такі всесвітньо відомі компанії як Johnson and Johnson, BBC, Hallmark та інші.
Книга з ілюстраціями Джоан Басфорд допоможе позбавитися нав`язливих думок, поринути у світ чудернацьких дрібниць, відволіктись на пригадати дитинство.

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Нема читачів, будьте першими

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-617679080-8</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.