Человек, который принял жену за шляпу и другие истории из врачебной практики

Ваш голос: Немає Середня: 5 (1 оцінок)
Человек, который принял жену за шляпу и другие истории из врачебной практики . Оливер Сакс

Автор: Оливер Сакс

Тематика: 
Психология
Видавництво: 
Science Press
ISBN: 
590262601-3 
Рік видання: 
2005
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Автор этой книги – врач-нейропсихолог и писатель – хорошо известен в США. «Человек, который принял жену за шляпу» (1985) сделался там бестселлером и выдержал пять изданий. К российскому читателю Оливер Сакс приходит впервые. Это глубокая и мудрая книга, в которой каждый найдет что-то свое. Здесь и описание сложных и редких случаев из практики доктора Сакса, и драматические перипетии борьбы человека с болезнью, и философские попытки постижения человеческой души. Какова природа болезни? Что делает она с психикой? Всегда ли отнимает – или же порой привносит нечто новое и даже позитивное? Удивительные истории Оливера Сакса парадоксальным образом способствуют душевному здоровью.

Рецензії на книгу

ОДНОЗНАЧНО ХОРОША І ДОБРА КНИГА!

Дочитала книгу і вирішила, поки враження досить свіжі і яскраві, написати про це. Дуже хороша книга! По-перше хто і на якій підставі може вирішуватити де межа між здоровою і хворою психікою, між "повноцінною" та "неповноцінною" людиною. Хто знає, що робиться всереді та яким є внутрішній світ дитини аутиста? Книга дуже добра, тепла і співчутлива. Вона може навчити людей по-іншому ставитись до "трішки інших", не "хворих" і "недоровинутих" а власне "інших", які живуть у своєму світі, які направду можуть відчувати цей світ ще тонше і делікатніше.

1
Зображення користувача RugukYrkin.

ЧИТАТИ!

ПРОСТО ДУЖЕ ХОРОША КНИГА! "Человек, который принял жену за шляпу и другие истории из врачебной практики" книга, читаючи яку, страшенно шкодуєш що вона закінчується і хочеться прочитати ще щось таке або дууууже схоже :) Сакс легко поєднюючи лікарські терміни і життєві історії звичайних людей розповідає про таємничу і, як на мене, досить страшну штуку - нашу психіку. ПРосто неймовірно як може "пожартувати" над нами наш мозок.

0
Зображення користувача RugukYrkin.

Відгуки

Шкодую що немає цієї та інших книг Сакса на українській мові!

Зображення користувача RugukYrkin.

Цитати з книги

Животные тоже страдают различными расстройствами, но только у человека болезнь может превратиться в способ бытия

"У гения отняли гениальность, оставив только общую недоразвитость. Что нам думать о таком странном исцелении?"

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>590262601-3</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.