Дике серце

Ваш голос: Немає Середня: 4 (2 оцінок)
Дике серце. Джон Елдредж

Автор: Джон Елдредж

Тематика: 
душа чоловік
Видавництво: 
Свічадо
ISBN: 
978-966395363-2 
Рік видання: 
2010
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Ця книга - про призначення чоловіка в родині, Церкві, суспільстві, про те, ким він покликаний бути. У “Дикому серці” читачі (і читачки) відкриють для себе багато загадок чоловічої душі, принципів, на яких слід виховувати чоловіків. Також дізнаються про роль матері й особливу роль батька у житті сина. Для широкого читацького кола.

Рецензії на книгу

Таємниця чоловічої душі

"Усі чоловіки колись у дитинстві мали великі мрії: бути героєм, побороти зло, здійснити відважні вчинки, визволити красуню з біди. Усі дівчатка також мають мрії: щоб їх врятував принц і забрав із собою у велику пригоду. Але що відбувається з мріями, коли ми дорослішаємо? Відвідайте більшість церков, озирніться довкола і спитайте себе: яким є чоловік-християнин? Більшість чоловіків-християн – безликі й пасивні.

3
Зображення користувача Ксеня Габа.

враження

амерікан-поп-стайл чтиво. Автор розглядає тему лише з одієї сторони. Нагромадження думок і фактів, які їх підтверджують. Занадто часто вживаються слова "Бог", "Господь" і біблійські мотиви. Не дуже люблю такі тексти, бо складається враження наче тебе зомбують. Або, як варіант, можливо, що переклад псує враження про книгу - "ломаний" якийсь. Особливо бісять слова в реченнях, які закінчуються на букву "и". Наприклад: "Втрата ноги - дрібниця в порівнянні з втратою мужностИ.", "...були свіжими - лише кількагодинної давностИ".

2
Зображення користувача dzirt.

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

«Набагато простіше зайнятися мастурбацією, аніж кохатися з власною дружиною, особливо, якщо стосунки між вами ускладнилися, й ініціатива у відновленні статевих стосунків виглядає ризикованою. Набагато простіше податися до гольф клубу і атакувати відро з м’ячами, ніж на роботі подивитися у вічі тим, хто на вас гнівається. Набагато простіше прибрати в гаражі, навести лад на власному письмовому столі, скосити траву чи відремонтувати машину, ніж поспілкуватись з власною неповнолітньою донькою. Одне слово, ваше тіло – це ласиця, позер і егоїстична свиня. І ви не є своїм тілом. Чи знаєте це?

«Кожен чоловік усередині себе – воїн. Але він сам вибирає, коли і за що йому битися»

Джон Елдредж |Дике серце |

«Повернути чоловікові його серце найважча місія на землі»

«Дозвольте запитати вас: де є Адам у той момент, коли змій спокушає Єву? Він стоїть поруч: «Й дала чоловікові, що був з нею, і він теж скушутував» (Бут 3; 6). Староєврейське слово «з нею» означає: «тут, пліч-о-пліч». Адам не був десь по той бік лісу, в нього немає алібі. Він стоїть безпосередньо тут, дивлячись, як розгортається подія. Що він робить? Нічого. Зовсім нічого. Він не каже ані слова не ворушить пальцем. Він не йде на ризик, не бореться і не рятує Єву. Наш перший батько – перший реальний чоловік – зробився безсилим. Він відмовився від своєї природності і повівся пасивно.

«Щоночі ти будеш щасливим, як виявиш ласку до неї»

Джордж Тороґуд

«Можна втратити душу задовго до смерті» Джон Елдоедж «Дике серце»

Не запитуй себе, що потрібно світові; запитуй себе, що відроджує тебе до життя; йди і роби це, тому що світ потребує людей відроджених до життя. Гіл Бейлі

«Світ убиває жіноче серця, коли наказує жінці бути жорсткою, ефективною і незалежною. На жаль християнство теж упустило її серце. Відвідайте більшість храмів, озирніться і поставте собі таке запитання: якою є жінка християнка… втомлена. Жіночій душі ми запропонували лиш одне бути «доброю слугою» . ніхто не бореться за її серце; в її житті не існує великої захопливої пригоди; і кожна жінка сумнівається, що може розкритись як красуня»

Джон Елдредж «Дике серце»

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966395363-2</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.