Гербарій Коханців

Ваш голос: Немає Середня: 3 (1 оцінок)
Гербарій Коханців. Наталка Сняданко

Автор: Наталка Сняданко

Тематика: 
Художня література
Видавництво: 
Клуб Сімейного Дозвілля
ISBN: 
978-966141220-9 
Рік видання: 
2011
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Наталка Сняданко - доволі відомий та успішний письменницький бренд в сучасній українській літературі, тому вихід її нового роману під назвою «Гербарій коханців» став непересічною подією літературного життя країни. Із першого свого роману Наталка Сняданко розпочала захопливу гру з національними, культурними, віковими й сексуальними стереотипами. Її твори активно перекладаються, та справжній тріумф на Батьківщині приніс письменниці 2008 рік: вона номінована на премію «Книга року Бі-бі-сі». Колись феномен її письменства називали анти-Забужко, та її новий роман — безпрецедентне явище в українській прозі.
«Гербарій коханців», за словами автора передмови до роману Юрка Іздрика, такого ґатунку, що в українській жіночій прозі його взагалі нема з чим порівнювати. «Це не колекція любовних історій, - каже Іздрик, - а дійсно гербарій певних людських типів з дивними стосунками між ними. Секс тут, звісно трапляється, і в доволі відвертих проекціях, але він також дещо дивний: таким нам міг би видатися інтим інопланетян».

Рецензії на книгу

Гербарій думок

Мабуть, деяких авторів таки хвалять через так звані «особисті зв’язки». «Привіт, друзяко, а чи не напишеш мені файного відгуку? Ти ж мій друзяка». «Та будь ласка, мені що, важко?» Принаймні, таке враження залишає по прочитанню прози Наталки Сняданко. Читаємо на обкладинці «Гербарію коханців» такі рядки від Тараса Прохаська: «Наталка Сняданко захоплює своєю внутрішньою свободою. Здається, вона настільки відважна, що пише тільки так, як їй хочеться. Вона розповідає своє. І, власне, тому ми сідаємо, замовкаємо і слухаємо».

3
Зображення користувача Шпак Ксенія.

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966141220-9</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.