Герман Гессе: Степной волк. Игра в бисер

Ваш голос: Немає Середня: 5 (3 оцінок)
Герман Гессе: Степной волк. Игра в бисер

Автор: Герман Гессе

Тематика: 
Видавництво: 
АСТ
ISBN: 
978-517049943-4 
Рік видання: 
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Степной волк:
Роман, без которого не было бы в авангардизме XX века очень и очень многого - в живописи, кино, музыке. Вы удивляетесь - почему? Перечитайте - и поймете все...
Игра в бисер:
Перед вами - книга, без которой немыслима вся культура пост

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Цікава книга. Читаючи, намагаєшся осягнути філософію головного героя, хочеш його зрозуміти, але врешті-решт автор показує, що не потрібно морочити голову зайвими філософськими проблемами. Автор іде від протилежного, щоб продемонструвати, що потрібно просто насолоджуватися життям і його важливою складовою - гумором.

Зображення користувача Таня Панасюк.

Цитати з книги

Людина повинна пишатися стражданням. Кожне страждання нагадує нам, що ми високо розвинені істоти.

Хто мислить, хто вбачає в мисленні своє покликання, той, хоч і може далеко зайти в цьому напрямку, все-таки плутає суходіл з водою й колись потоне.

Самота – це незалежність.. Незалежність холодна, о так, але й тиха, дивовижно тиха й велика, як той тихий холодний обшир, де кружляють зірки.

Кожна сила може стати слабкістю (навіть за певних обставин мусить стати нею)…

Насправді жодне „я”, навіть безмежно наївне не буває цілісністю, це надзвичайно складний світ, маленьке небесне склепіння, хаос форм, переходів, станів, спадковостей і можливостей.

Життя коливається не тільки між двома полюсами, такими, як інстинкт і душа чи святість і розпуста, а між тисячами полюсів, між незчисленними парами протилежностей.

Взагалі шляху назад немає, ні до вовка, ні до дитини. На початку речей немає ні невинності, ні простоти; усе створене, хай начебто і найпростіше, – вже винне, вже повне протиріч, воно кинуте в брудний потік становлення і вже ніколи, ніколи не попливе проти течії. Шлях до невинності, до первісного, веде не назад, а вперед, не до вовка чи дитини, а все далі у провину, все глибше в олюднення.

Тому, хто хоче музики замість галасу, радощів замість задоволення, душі замість золота, справжньої праці замість добування грошей, справжньої пристрасті замість гри в почуття, – тому в цьому затишному світі немає місця…

Більшість людей не хочуть плавати, поки не навчаться.

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-517049943-4</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.