Княжа гора

Ваш голос: Немає Середня: 5 (1 оцінок)

Автор: Євген Гуцало

Тематика: 
класика української літератури
Видавництво: 
ISBN: 
 
Рік видання: 
0
Купити в магазині:
нема пропозицій

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Дана повість – спроба охопити те, що охопити вкрай важко і цілком, либонь, неможливо. Мова йде про відчуття свого існування. Відчуття того, що ти живеш, що ти живеш саме зараз й поряд з тобою вирує життя.

Автор використовує своєрідний спосіб розповіді та вказує на те, що єдність з природою, включаючи людей та інші живі створіння, а також з їх вчинками – шлях до цього відкриття. Знайдеш себе тоді, коли станеш не байдужим до всього цього, тобто станеш справді, повноцінно небайдужим, пропустивши через свій розум, підсвідомість, всі свої органи чуття й акумулюєш інші, мало знані людиною, ресурси, все видиме й невидиме оточення. Можливо, таким чином, для людини відкривається інший вимір, який для неї, начебто, закритий.

Зображення користувача EduardGol.

Цитати з книги

...все живе має силу й ладне своєю силою подiлитися з людиною.

- Який безпечний народ наш! - наче аж сатанiли губи його вiд шпарких вигукiв. - Яка свiдомiсть у народу - як у безсмертної дитини, що нiколи не подорослiшає, не постарiшає, не обтяжiє розумом вiд досвiду!

- Скiльки вам рокiв, га?
Дiд Гордiй мовчки насиляє рибу за рибою на шовкову шворку.
- А вашiй бабi? - Веселий гiсть показує на бабу Килину, що мiж соняхiв порається на городi з сапою. - Скiльки рокiв вашiй молодицi?
- Молодицi? - й не осмiхнеться старий. - Молодиця завжди молода, вона без вiку.
- А внуковi?
- А який у внука може бути вiк? Нiякого.

Вовка кликати не треба - вiн сам прийде.

...хрест сiрiє на батюшчинiй могилi, наче гранiтна й острашлива квiтка розпачу людського, гранiтна квiтка скорботної єдностi людини зi свiтом посейбiчним та свiтом потойбiчним...

На Княжу гору поглянь - яка думка висока стоїть, а Днiпро якою думкою стелиться, от би тобi цi думки в голову вкласти, щоб розумiв землю, щоб шанував землю. Де ще таку живу книжку надруковану знайдеш?

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>ISBN325616</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.