Когда рассеется туман / The Shifting Fog

Ваш голос: Немає Середня: 2.5 (2 оцінок)
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Даже спустя семьдесят с лишним лет Грейс Ривз не может забыть об ужасной трагедии, произошедшей в имении Ривертон во время праздника летнего солнцестояния.

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

У Голлівуді хочуть зняти фільм про самогубство поета, яке відбулося в Рівертоні через кілька років після першої світової війни. Сценарист знаходить покоївку Грейс Рівз, яка працювала в той час у Рівертоні, щоб розпитати про декорації і жителях. Грейс Рівз на цей момент вже більше 90 років, стара жінка живе у будинку престарілих і по старості занурюється у спогади молодості, про життя і уподобання в маєтку родини Хартфорд, записуючи цю історію на аудіокасету для свого онука. У книзі кілька ключових героїв, долі їх переплітаються, тут і любов, і надії, і заклик жити своїм життям, а не чужими поняттями.

Добре створені характери. Всі інтриги і таємниці виникають майже в кінці книги. До цього автор веде розповідь дуже здалеку, неквапливо і послідовно, починаючи історію задовго до появи поета. При цьому мова дуже приємна, не яскравий і повільний сюжет притягує.

Сподобалося, що автор серйозно підійшла до питання зміни звичаїв і тонкощам роботи обслуги. Дуже цікаво описана зміна інтересів, традицій в суспільстві: від старих до нових, широких. У подяках автор написала, що консультувалася зі своїми бабусями)). Для мене ця книга стала приємним сюрпризом :)

Зображення користувача Elena Mountain.

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-569940465-0</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.