Кулінарні фіґлі

Ваш голос: Немає Середня: 4 (2 оцінок)
Кулінарні фіґлі. Марія Матіос

Автор: Марія Матіос

Тематика: 
сучасна українська література
Видавництво: 
Піраміда
ISBN: 
978-966441131-5 
Рік видання: 
2009
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

«Кулінарні фіґлі» - це оновлене видання «Фуршету від Марії Матіос». Це здоровий гумор і міні-енциклопедія сімейного життя самодостатньої жінки, яка знає, що сміх і смачна кухня уміють підтримати здоровий дух у тілі людини так само, як нехитрі знання неписаних законів і народних звичаїв, свого і чужого минулого.

Беручи до рук «Кулінарні фіґлі» Марії Матіос, не забудьте прихопити «слинявчик», бо від цього смачного й життєрадісного читання вам не раз тектиме слинка із підборіддя - і аж до пазухи.

Ну, й на здоров'я!

Адже такою різною в українській літературі вміє бути, мабуть, тільки вона: трагіком у «Солодкій Дарусі» чи «Мамі Маріці...» і фіґляркою та жартівницею у книзі кулінарних рецептів.

Насолоджуйтеся смаком українського слова і українських страв від Марії Матіос!

P.S. Усі подані в книзі рецепти - правдиві, не дорогі і розраховані на щоденну сімейну кухню.

Рецензії на книгу

Про "Кулінарні фіглі"

Спочатку склалося враження,що я прийшла до гостинної хазяйки,яка з задоволенням готує свої улюблені страви і поміж тим забавляє мене,гостя,цікавими історіями своєї родини. А далі пішли якісь неймовірні поради з заарканення і утримання чоловіка біля своєї спідниці за допомогою кулінарних шедеврів(сумнівних,як на мене-мого чоловіка точно на такі страви не зачепила б) ) Розумію,що то гумор,але все ж не сприймила))
Почитала для ознайомлення,але у бібліотеці її не матиму і настільною кухонною книгою вона б у мене не була) Взяла хіба для себе рецепт бануша.

5
Зображення користувача Маду.

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966441131-5</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.