Мартін Іден

Ваш голос: Немає Середня: 4.5 (6 оцінок)
Мартін Іден. Джек Лондон

Автор: Джек Лондон

Тематика: 
Художня література
Видавництво: 
Фоліо
ISBN: 
966032228-3 
Рік видання: 
2004
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

«Мартін Іден» — звісною мірою автобіографічний роман відомого американського письменника Джека Лондона (—1916). Випадкова зустріч зі студенткою університету Рут Морз — дівчиною із заможної сім’ї – змінює життя моряка Мартіна Ідена. Він мріє стати письменником і починає завзято займатися самоосвітою. Природний талант і напружена праця дозволили Мартіну здійснити мрію. Але досягнувши мети, він відчуває себе спустошеним. Втративши старий рай (море, кубрик), нового він не знаходить. У трагічному фіналі роману Джек Лондон ніби передбачив кінець свого власного життя.

Рецензії на книгу

Книга котра змінює світогляд

Коли друзі просять назвати улюблену книгу, я не можу дати остаточної відповіді. Проте книга, котра змінила мій світогляд, називається “ Мартін Іден” Джека Лондона. Я не раз перечитую деякі розділи цієї автобіографічної драми. Письменник, в честь якого назвали навіть астероїд (2625 Джек Лондон, 1976 року), у власних творах закликає поплавати у океані, котрий вирує людськими історіями, сповнених справжніх пригод.

3
Зображення користувача Vita Yevstifeyeva.

Нотатки по ходу читання

Як я і думав, Мартін переріс свою "виховательку". 

Дуже гарно про "вищий світ" сказав Оклі, коли описував своє подальше життя і життя Руфі - безплідні нікчемні долі, які могли відбутися лише завдяки статкам накопичених їх батьками. Не знаю як там склалося далі історично, але, як правило, перша ж економічна криза/революція ставить ледарів від капіталу на місце. Хто не росте над собою, той не виживає, скільки б грошей у нього не було.

0
Зображення користувача Viktor Chmel.

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>966032228-3</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.