Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей

Ваш голос: Немає Середня: 4.7 (3 оцінок)
Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей. Ренсом Ріггз

Автор: Ренсом Ріггз

Тематика: 
американська література пригоди Трилер
Видавництво: 
«Клуб сімейного дозвілля»
ISBN: 
978-966147674-4 
Рік видання: 
2014
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Порожнє місто... Порожні очі... Вони повинні повернути до життя світ чудес або зникнути разом із ним.

Руїни великого міста... Загадкова небезпека, що криється серед зруйнованих будинків... Тут опинилися Джейкоб та його друзі — мешканці дому дивних дітей. Кожен з них наділений дивовижними здібностями, і всі вони хочуть тільки одного — зняти страшне закляття з наставниці міс Сапсан.
Вороги, нещадні монстри з порожніми очима, невідступно переслідують героїв. Джейкоб навіть уявити не міг, які пастки їм підготовлено. Він готовий за будь-яку ціну врятувати міс Сапсан і свою кохану Емму. Чому ж Емма сама просить його піти? Як Джейкоб може чути наближення Порожніх? Звідки у нього дар розуміти монстрів і керувати ними?

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Нарешті в руки попалося довгоочікуване продовження історії про дивних дітей!
Після втечі з острова Джейкобу та його новим друзям доводиться нелегко - їх переслідують тварі і порожнеча, сховатися немає де, а  часу у них зовсім мало, так як їм дуже потрібно врятувати міс Сапсан від неминучої долі - вона може назавжди залишитися в тілі птаха . І допомогти їм здатна тільки інша імбріна. Завдання здається нездійсненним, адже багато петель зламано,  імбріни викрадені. В запасі у дітей лише кілька днів, щоб знайти імбріну, якій вдалося втекти від викрадення,  ціна їх невдачі - весь світ.
Спочатку читання йшло туго, у першій половині книги події були схематичними і передбачуваними: зустріч з небезпекою - зустріч з помічниками... Читала без ентузіазму. Але з другої половини події понеслися в шаленому темпі, місця, куди занесло дітей, були небезпечні самі по собі і без зустрічей з тварюками і порожнеча. Самі діти показують себе з різних сторін, а в міс Сапсан, здається, залишається все менше від колишньої імбріни. Маса подій, зустрічей, небезпек і відкриттів! Все це настільки мене захопило, що навіть не помітила, як за вікном настав світанок))).

З нетерпінням чекаю продовження цієї дивної історії!

Зображення користувача Elena Mountain.

Цитати з книги

Нелегко бути людиною, на яку всі озираються й від якої ждуть рішень.

Просто я думаю, що у світі таки існує рівновага, і часом сили, яких ми не розуміємо, втручаються, щоб врівноважити шальки терезів.

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966147674-4</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 3 гостя.