Неприємності замовляли?

Нема оцінок
Неприємності замовляли?. Тетяна Парнюк

Автор: Тетяна Парнюк

Тематика: 
Середній шкільний вік Художня література
Видавництво: 
Країна Мрій
ISBN: 
978-966151560-3 
Рік видання: 
2012
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Книжкам Тетяни Парнюк щастить. Видання у дорослій серії «Золотий Бабай», за ним — у підлітковій серії «Під партою». І скрізь читацька увага та захоплені відгуки.
І от нарешті під однією палітуркою зібралися дві повісті письменниці: «Неприємності замовляли?» та «Учениця знахарки». Це книжка для найскладнішої аудиторії — підлітків. Адже в Україні вже ціле покоління виросло на українській дитячій книзі, вони готові читати далі, а проте не мають чого — видавці ще не досить добре засвоїли цей сегмент. Адже підлітки — читачі специфічні, їхнє сприйняття ще дитяче, а теми вимагаються дорослі.

Тетяна Парнюк: Неприємності замовляли?
Письменниця Тетяна Парнюк живе в Німеччині. Першу повість, «Неприємності замовляли?», вона написала ще в Україні, а другу, «Учениця знахарки», — вже за кордоном. Авторка органічно переплітає детектив та містику, романтичні історії та численні авантюри.
Одного чудового дня звичайним київським дівчаткам захотілося розшукати скарб діда-археолога. І в своїх пошуках вони раптом зіштовхнулися з конкурентами — справжнісінькою містичною сектою… Що з того вийшло — читайте в повісті «Неприємності замовляли?». Ну, а потім одна з героїнь випадково потрапляє до сільської знахарки й стає її ученицею. Подорож у містичний світ української магії, правдиві випробування, чарівні трунки — про це «Учениця знахарки».
Падіння цікавості до книги — хвороба зростання наших дітей. І книжки Тетяни Парнюк — чудові ліки проти цієї хвороби. Адже тут є все, чого не можуть дати комп’ютерні ігри, — щира емоція, співпереживання, правдивий український світ та героїні, які запросто можуть сидіти за однією партою з читачем.

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Нема читачів, будьте першими

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966151560-3</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.