Німа

Ваш голос: Немає Середня: 4 (1 оцінок)
Німа. Юлія Гук

Автор: Юлія Гук

Тематика: 
сучасна українська лiтература
Видавництво: 
Меркьюрі-Поділля
ISBN: 
978-966269662-2 
Рік видання: 
2013
Купити в магазині:
нема пропозицій

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Перестати кривлятися, а жити відповідно до своїх потреб та бажань - ось про що дана книга. А ще про силу, без якої не досягнути першого. А ще про людей, які з’являються в нашому житті в потрібний момент, і про те, що такими ж людьми можемо стати для когось і ми самі. А ще про щастя, що є сукупністю всього вище переліченого. Саме так я сприйняв даний твір.

Хороша книга молодої письменниці, що примушує згадувати, думати, змінювати...

Зображення користувача EduardGol.

Цитати з книги

От вона - усталеність думки про особистість. Хтось колись вас скаже щось негативне про людину і ви, зустрівшись з нею, не звертаєте увагу на її плюси. Тому що ви вже запрограмовані кимось на негатив. Особливо актуальна запрограмованість на страх - перед керівництвом, викладачем, вчителем.

Знаєте, є такі дівчата, які трахаються з ким попало і їх називають шалавами. А є такі, що скільки б чоловіків у них не було, їх будуть все одно поважати і любити.

Я не буду забирати своїх слів назад. В той момент я сказала те, що відчувала.

Вони з нею такі різні. Якби у кожної вдалося те, чого бажали, вони ніколи б не зустрілися тут. Ніколи б не випили разом вина. Такі різні, але об’єднані спільною самотністю та біллю всередині. Може вони ніколи не порозмовляють про відомих художників, як того хотіла б Тася. Чи про чоловіків та стосунки, як того хотіла Світлана Анатоліївна. Та вони все одно вип’ють разом. І помовчать разом, думаючи кожен про своє.

Обмежена уява для художника - це смертельний вирок його творчості. Такі стають вчителями, але не здатні створити власний шедевр.

Головне не знання, а розуміння.

А щоб чогось досягти, потрібно не тільки багато працювати, а ще й відчувати потрібність того, що ти робиш.

Технологічний прогрес працює над тим, щоб було зручно всередині будівлі, але не передбачує зовнішнє середовище, в яке все тяжче й тяжче виходити.

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966269662-2</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.