Обійми сукуба

Нема оцінок
Обійми сукуба. Лілія Черен

Автор: Лілія Черен

Тематика: 
новели сучасна українська література Художня література
Видавництво: 
Дуліби
ISBN: 
978-966891062-3 
Рік видання: 
2012
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Всі жінки, навіть якщо вони про це не здогадуються, володіють містичним впливом на чоловіків. Деякі таємниці магії взаємовідносин чоловіка і жінки розкриває новела Лілії Черен "Обійми сукуба", що дала назву всій збірці.

Рецензії на книгу

В обіймах тексту

Книга Лілії Черен «Обійми сукуба» (К.: Дуліби, 2012) за своїми естетичними вимірами, емоційним ладом і загальною енергетикою тексту цілком улягає в параметри сучасного зворохобленого та духовно розшарпаного світу, що балансує на якійсь не вельми добрій і безпечній межі. Власне проза авторки ( а це здебільшого дуже короткі, короткі й трохи довші оповіді) має на собі не лише відбиток названої дисгармонії, вона ще вельми гармонує з дисгармонією індивідуального світу людини – практично всіх її персонажів. З’являється підозра, що й самої авторки включно. Адже, казав класик, «Мадам Боварі – це я».

0
Зображення користувача margo_2230.

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Дві зустрічі

***
Вони зустрілися вперше, коли їм було по три роки. Чорнявий хлопчик з синіми очима і дівчинка з попелястим волоссям. Мала притуляла до грудей пухнастого сірого зайчика і дуже соромилася. А він підійшов до неї і сказав:
- Не бійся, тепер я буду з тобою.
І вони так довго сиділи, взявшись за руки, під великим портретом Леніна, що висів у коридорі.
Не пройшло й року, як одного разу навесні його мама прибігла серед дня до дитячого садочка і сказала, що він має йти. Хлопчик поцілував свою маленьку подружку у щічку й сказав:
- До завтра, Альонко!

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966891062-3</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.