Олесь Ульяненко: Без Цензури

Нема оцінок
Олесь Ульяненко: Без Цензури. Олесь Ульяненко

Автор: Олесь Ульяненко

Тематика: 
публіцистика
Видавництво: 
Махаон-Україна
ISBN: 
978-617526408-9 
Рік видання: 
2011
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Це книжка, в якій Олесь Ульяненко сам розкаже про своє життя те, що вважає за потрібне. Це не книжка спогадів, це компіляція відомих, маловідомих, зовсім невідомих, інтерв’ю письменника, зібраних його другом кінорежисером Мирославом Слабошпицьким. Це такий роман у інтерв’ю (1994—2010 роки) — спільна праця його друзів письменників і журналістів. Видання доповнене матеріалами судової справи за редакцією його адвоката у справі «Ульяненко проти НЕК» — Олега Веремієнка.
Олесь Ульяненко – класик української пострадянської літератури, єдиний за всю історію незалежної України офіційно заборонений письменник. Його роман «Жінка його мрії» був затаврований як порнографічний. І згідно з законом України про боротьбу з порнографією автор міг отримати три роки ув’язнення за зберігання рукопису власного твору. Олесь Ульяненко — єдиний український письменник, який відстоював своє право на свободу творчості в суді. І відстояв це право. На його захист виступали українські письменники, російський ПЕН-ЦЕНТР. Державний Департамент США включив цей інцидент у щорічний Звіт про порушення прав людини в Україні. Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка у галузі літератури (за роман «Сталінка»), премій «Благовіст» і «Сучасність», автор понад 20 романів, багатьох оповідань, кіносценаріїв, статей.

Олеся Ульяненка знайшли мертвим у власній квартирі 18 серпня 2010 року. Йому було 48 років. Обставини смерті Ульяненка й досі викликають запитання у його друзів і близьких.

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Нема читачів, будьте першими

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-617526408-9</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.