Помилка

Ваш голос: Немає Середня: 4.7 (6 оцінок)
Помилка. Світлана Талан

Автор: Світлана Талан

Тематика: 
роман
Видавництво: 
Книжковий Клуб 'Клуб Сімейного Дозвілля'
ISBN: 
978-966146292-1 
Рік видання: 
2014
Купити в магазині:
нема пропозицій

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Аннотація:

Багато років тому Вероніка пообіцяла подрузі, яка помирала, що не залишить її новонароджених малюків, Тимура і Діану. Але обіцянки не виконала… Сплинули роки. Її єдиний син став наркоманом. Що це, кара за помилки минулого? Як урятувати сина? І чи можна спокутувати провину перед покинутими дітьми?

Зображення користувача Віра Ярицька.

Дуже класна книга..раджу усім її прочитати)))

Зображення користувача Наталя Баран.

Цитати з книги

. .До болю захотілося поспішати вечорами додому, щоб вікна не лякали пусткою чорних дір, а вабили теплим світлом. Хотілося чути шльопання жіночих капців по кімнатах, і щоб на кухні гримів посуд і пахло цибулею, яка випадково підгоріла. Хотілося, щоб по будинку носилися діти, під ногами валялися їхні іграшки, а маленький песик залишив калюжу на килимі. Йому хотілося, щоб у вікно влетів футбольний м*яч, розбивши скло, а на дивані був розкиданий дитячий одяг.

– Я щодня просила Бога, щоб дав здоров’я якій-небудь хворій дівчинці, пославши мені її невиліковне захворювання. Він, – жінка вказала кістлявим тонким пальцем угору, – почув мої молитви. Тепер я тішуся, що одна мати на землі не втратить свою доньку, а я незабаром зустрінуся зі своєю Ларисою.

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966146292-1</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.