Портрет Доріана Ґрея

Ваш голос: Немає Середня: 4.3 (9 оцінок)
Портрет Доріана Ґрея. Оскар Вайлд

Автор: Оскар Вайлд

Тематика: 
зарубіжна література класика Художня література
Видавництво: 
А-ба-ба-га-ла-ма-га
ISBN: 
978-617585031-2 
Рік видання: 
2012
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Портрет Доріана Ґрея» — вершина проповідуваного Оскаром Вайлдом естетизму і водночас великої мистецької сили заперечення декадентських крайнощів цієї концепції; це один із найпарадоксальніших романів модернізму.
За словами самого письменника, «справжня мораль цього твору полягає в тому, що всяке надуживання, так само, як і самозречення, тягне за собою покару». Моральний злочин призводить до колапсу естетики. Ще один і, можливо, найголовніший урок цього роману полягає в тому, що людина не може надміру загравати ані з мистецтвом, ані з життям.

Рецензії на книгу

Правильність вибору

«Портрет Доріана Грея », написаний відомим англійським письменником Оскаром Уайльдом у 1891 році, певне, одна з найкращих книг, які мені доводилось читати в житті. Вперше з нею я зустрілась на лавах сьомого класу, так як цей твір входив до шкільної програми. Ще тоді підсвідомо виникло бажання прочитати його повністю і я не шкодую ні разу, бо з того часу і по цей день «Портрет» залишається одним із моїх найулюбленіших романів. Портрет Доріана Грея найпопулярніший, найуспішніший та найскандальніший твір письменника. Він приніс йому світову славу.

0
Зображення користувача Діана Оверчук.

Відгуки

дуже гарна

Зображення користувача Ілона Барна.

Папір, який включає в себе зміст цінностей життя. Протиставлення, між почуттям та жорстокістю. Мистецтво, кохання, молодість та краса. Картина де зображено найжахливіше, в якій люди бачать найпрекрасніше.

Зображення користувача Анастасія Крамер.

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-617585031-2</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.