Повна темрява, без зірок

Ваш голос: Немає Середня: 4.5 (12 оцінок)
Повна темрява, без зірок. Стівен Кінг

Автор: Стівен Кінг

Тематика: 
містика
Видавництво: 
Клуб Сімейного Дозвілля
ISBN: 
978-966141372-5 
Рік видання: 
2011
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Вперше українською! Усередині кожного з нас живе незнайомець! Мирний фермер підмовляє дитину вбити дружину… Авторка детективів відчайдушно хоче помститися своєму ґвалтівникові, і її помста буде страшнішою за його злочин… Смертельно хворому чоловіку пропонують 15 років життя… Жінка дізнається, що її коханий — маніяк і вбивця. Вони живуть поруч із нами, і ми самі можемо стати ними!

Рецензії на книгу

Якщо збираєтесь у дуже темне місце то візьміть з собою ліхтар

Звичайні люди з рутинним життям яке нікого не цікавить. Ось  головні герої цих чотирьох історій. Так продовжується поки вони не досягають переломного моменту у своєму житті. І з цього часу читач захопливо споглядає історію їхніх доль. 

У кожній людині є добро і є зло тому ми самі обираємо ким нам стати. Тому це історії про людей які не мали чітко вираженої сторони. Вони діяли так з відчаю, бо були дурні або через миттєву забаганку. Хоча вони не позбавлені надій. Переважно вони так діять саме через бажання прийти до мети.

2
Зображення користувача  _2.

Відгуки

Сюди входять чотири оповідання. Як завжди у Кінга - страшно! Я почала читати з останнього оповідання. Перше - у якому чоловік із сином вбивають матір - дочитати просто не змогла.

Зображення користувача RugukYrkin.

Цитати з книги

Я вважаю, що всередині себе кожна людина має ще й іншу людину, чужака, Підступника.

Якщо на землі Бог винагороджує нас за добрі справи - Старий Заповіт запевняє, що це так, а Пуритани безумовно в це вірять,- тоді правдоподібно, що Сатана винагороджує нас за злі справи.

Хоча подеколи сигара слугує лише для продукування диму, а випадковий збіг є випадковим збігом. Будь-хто воліє якогось подовження, містере Стрітер.

Але ж крадіжка єдиної пігулки проти гіпертонії - це не таке вже й велике злодійство.

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966141372-5</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.