Продавець повітря

Ваш голос: Немає Середня: 3 (1 оцінок)
Продавець повітря. Олександр Бєляєв

Автор: Олександр Бєляєв

Тематика: 
Фантастика
Видавництво: 
ISBN: 
 
Рік видання: 
0
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

В повісті Олександра Бєляєва "Продавець повітря" розповідається про те, як жадібний англієць, містер Бейлі, вирішив захопити монополію на найцінніше на нашій планеті - повітря. У Якутії він збудував підземну лабораторію, куди, за допомогою потужних установок, затагував потоки повітря. Це спричинило неймовірні торнадо, руйнування, загибель і страждання мільйонів людей.

Переклав Г. Кулінич

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

В книзі чітко простежується актуальне на час написання протистояння соціалізму і капіталізму. Капіталісти в гонитві за грошима буквально душать людство і всіляко роблять нормальне життя нестерпним - хочуть встановити монополію навіть на повітря, і тільки соціалісти мають правильні цінності і думають про людей і їх спасіння від імперіалістичної чуми, в цьому завзятті їх навіть бурі не беруть. Тільки в руках пролетаріату є порятунок!
Тут герої розкриті рівно настільки, щоб проявити спритність лише до однієї мети, а зайві герої в потрібний момент ліквідовані, щоб не заважали стратегічній місії.

Оцінка моя середня, нейтральна, не так погано, щоб не дочитувати, але не так добре, щоб залишити післясмак. При своїй любові до наукової фантастики і подробиць, скажу що подробицям теж є межа. Тут занадто багато технічних даних, часом враження було як від підручника з фізики.
З усіх героїв запам'ятався лише Нікола.

Зображення користувача Elena Mountain.

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>ISBN330511</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.