Розмір має значення

Ваш голос: Немає Середня: 4 (1 оцінок)
Розмір має значення. Брати Капранови

Автор: Брати Капранови

Тематика: 
сучасна українська лiтература
Видавництво: 
Зелений пес
ISBN: 
966293802-8 
Рік видання: 
2006
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Вороги України не дрімають. Цього разу вони вирішили знищити нашу культурну основу, нашу традиційну мораль. Імішенню для атаки обрали найбільш вразливу її частину - дівочу цноту. Популярний засіб для схуднення насправді виявляється біологічною зброєю, що впливає виключно на невинних дівчат. До справи беруться компетентні органи. Хто стоїть за спинами біотерористів? Про це ви довідаєтеся з хулігансько-філософського роману братів Капранових "Розмір має значення" . Чому роман хуліганський, ви, певно, зрозуміли. А чому філософський - прочитайте у невеличкому інтерв*ю:
Чому ви обрали жанр хулігансько-філософського роману? Для написання звичайного філософського роману не обов*язково навіть закінчувати школу. Варто лише записати свої розумні думки, а далі - чекати на Нобелівську премію. Наш підхід - інший. Ми не хочемо завантажувати читача своїми розумними думками. Ми хочемо, щоб розумні думки самі виникали в голові у читачів. А чому саме "хуліганський"? Теми, яких ми торкаємося, є досить болючими. Національні табу і комплекси, мораль, єврейське, російське, польське питання... Спробуйте говорити про це всерйоз - вас одразу закидають філософським камінням. А якщо хтось за стьобом не помітить інтелектуальних глибин? Тоді нехай просто отримає задоволення від веселого і небанального тексту. До речі, рекомендуємо прочитати роман двічі. Перший раз - просто для задоволення, другий - для глибшого сприйняття. А кому "Розмір..." протипоказаний? Феміністкам. Міністерство попереджає - гендерно стурбованим особам читати наш новий роман небезпечно. Це може призвести до отруєння власною їддю.

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

...нафарбована жінка від себе ж таки ненафарбованої відрізняється більше, ніж від своєї нафарбованої подруги.

Інтуїція - це концентрований досвід, якщо хочете, навіть екстрагований. Досвід, що його не можна сформулювати словами, записати або навіть намалювати. Він діє безпосередньо на мозок, можливо, навіть на спинний.

...людська брутальність часто іде від розгубленості.

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>966293802-8</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.