Тибет на восьмому поверсі

Нема оцінок
Тибет на восьмому поверсі. Анатолій Дністровий

Автор: Анатолій Дністровий

Тематика: 
сучасна українська література Художня література
Видавництво: 
Піраміда
ISBN: 
978-966441284-8 
Рік видання: 
2013
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

«Тибет на восьмому поверсі» - завершальний роман молодіжної трилогії письменника («Місто уповільненої дії», 2003; «Пацики», 2005, 2011). Роман виходив у 2005 році під назвою «Патетичний блуд», однак Дністровий повернув первинну назву - «Тибет на восьмому поверсі», яка раніше не підійшла з видавничих міркувань. На одному з виступів письменник зізнався, що чекав довгих вісім років на перевидання цього роману - лише заради повернення першої назви твору.

Роман «Тибет на восьмому поверсі» написаний у жанрі «університетського роману» (campus novel). Дія відбувається в Ніжинському університеті та його гуртожитках на початку 90-х минулого століття. На тлі перехідного часу - соціальної депресії та економічного дефолту - Дністровий показує цікаву картину Ніжина ранньої незалежності, влучно передає атмосферу університетського життя та буденщини студентських гуртожитків, сповідування молоддю «скороминучих» інтелектуальних мод. Попри показову безтурботність і розкутість поведінки головних героїв, вони приречені жити винятково днем теперішнім, оскільки майбутнє нікому нічого не обіцяє.

Рецензії на книгу

Сampus novеl

Старий-новий університетський роман (campus novel) Анатолія Дністрового переносить читача в провінційний Ніжин – славнозвісне гоголівське місто, овіяне легендами та містикою. Правда, про великого письменника там ідеться хіба що в географічному контексті й чогось таємничого та надприродного не описується. Натомість в «Патетичному блуді», себто «Тибеті на восьмому поверсі» (нова назва роману) розповідається про звичайнісіньких спудеїв з їхнім безтурботно-розбещеним життям, про звичайну обшарпану «общагу», нещасливі долі викладачів.

0
Зображення користувача Яр Левчук.

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966441284-8</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 6 гостей.