Тореадори з Васюківки

Ваш голос: Немає Середня: 4.3 (12 оцінок)
Тореадори з Васюківки. Всеволод Нестайко

Автор: Всеволод Нестайко

Тематика: 
Дитяча література пригоди украхнська література
Видавництво: 
А-ба-ба-га-ла-ма-га
ISBN: 
978-966704786-3 
Рік видання: 
2004
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка, якого часто називають Гоголем сучасної української дитячої літератури. Недаремно «Тореадори з Васюківки» перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один з найвидатніших творів світової літератури для дітей. Це перше видання нової авторської редакції роману з новими надзвичайно веселими епізодами.

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

цікава

Зображення користувача Ілона Барна.

Неймовірна книжка! Просто суууперська!!! Не можу зрозуміти, чому я її в дитинстві не читала! Зараз читаю і посміхаюсь весь час, так вона вже власне дитинство нагадує :)) В ній стільки цікавих і веселих пригод переживають два хлопчиська-шибайголови! Так класно, коли те що зараз здається веселим тоді вважалось неймоврно важливим і серйозним і від таких пригод,здавалось, залежить все твоє життя :)От якби була можливість вернутись і побути ще тріііішечки дитиною... еееехххххххх... :))

Зображення користувача RugukYrkin.

Яка ж це чудова історія дружби - вірної та відданої! Історія дитинства - цікавого, веселого та правильного! Що ці двоє хлопчаків тільки не робили на канікулах! Чого тільки не вигадували, навіть привида сфотографували! А скільки майбутніх професій змінили!))))
Реготання під час читання починається з самого початку, та не закінчується до  кінця останньої частини! 
Пригоди Яви та Павлуші - то справжній анегдот: як дітлахи розважаються у Васюківці, ловлять бандитів, будують метро під свинарником, у Київі беруть участь у справжній вуличній бійці, та  знімаються в кіно! Навіть посварившись, вони можуть розсмішити читача!
Ой, яка насолода читати цю книгу!  Ява та Павлуша - справжні герої!

Зображення користувача Elena Mountain.

Цитати з книги

...веселi, дотепнi люди — дуже, по-моєму, потрiбнi для життя, потрiбнiшi за серйозних, поважних i суворих. Бо серйознi й поважнi тiльки наказують та покрикують. А якийсь жартун скаже дотепне слово, i одразу легше працювати людям, i робота спориться, коли серед людей веселий чоловiк. А коли начальник веселий i вмiє жартувати, то взагалi чудово.

Ото дивно: якщо ти зробиш людинi добро, вона тобi стає приємною. I навпаки, той, кому ти заподiяв щось зле, неприємний тобi.

Вiн (сторож того баштану :)) чогось не любив, як ми крали кавуни з баштана. Вiн любив, щоб ми просили. А ми не любили просити… Воно не так смачно.

Стьопу ми не любили. Вiн щодня чистив зуби, робив зарядку i взагалi був свиня.

Робити швидко – це не обов'язково хапатися i поспiшати.

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966704786-3</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.