Вогняна зима

Ваш голос: Немає Середня: 1 (1 оцінок)
Вогняна зима. Андрій Кокотюха

Автор: Андрій Кокотюха

Тематика: 
Андрій Кокотюха Вогняна зима передмова Ю.Луценко Харків КСД 2015 352 с.
Видавництво: 
КСД
ISBN: 
978-966149094-8 
Рік видання: 
2015
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Ще вчора кожен громадянин України мав своє життя. У якому, здавалося, не було місця для подвигу. Але прийшла вогняна зима 2013-2014-ого, і тисячі українців опинилися у вирі Революції Гідності - та по різні боки барикад. Успішний бізнесмен Стогов став активістом Автомайдану. Продавчищя з косметичного магазину Алла тепер волонтерка. Студент на прізвисько Птаха виходить із віртцального світу і робить "коктейлі Молотова". Тітушка Сірий не має переконань, аби платили. А Олег, боєць "Беркуту", готовий карати "майданутих" навіть задарма...Ми бачимо Майдан їхніми очима. Бачимо - і затамовуємо подих. Бо тут усе справжнє - і життя, і кохання, і ненависть. І смерть. А ще - відчайдушна віра,що кінець кінцем усе буде добре...

Рецензії на книгу

Майдан проти «хомосовєтікуса»

Андрій Кокотюха. Вогняна зима. Роман. — Харків: «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. — 352 с.


Книжка від майстра детективного жанру оповідає про переломну подію в сучасній українській історії, яка утвердила проєвропейські прагнення українського народу. Звісно, йдеться про Революцію Гідності (її ще називають Єврореволюція, а в народі — Майдан), протестні акції зими 2013—2014 років у центрі Києва, які призвели до повалення режиму Януковича та початку сумнозвісної АТО.

0
Зображення користувача Яр Левчук.

Відгуки

Андрій Кокотюха зумів надзвичайно відтворити події 2013-2014 рр.,а саме-Євромайдан. Читаючи книгу-серце сильно стискалось в грудях,переживаючи кожен момент. Побувавши на Майдані,і прочитавши цю книгу-не бачила різниці. Усі події поставали у моїй пам'яті як сьогодні. Дякую Андрію Кокотюсі за можливість ще раз пережити все те,що відбувалось на Майдані.

Зображення користувача Марія Кущей.

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966149094-8</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.