Я знаю, що ти знаєш, що я знаю

Ваш голос: Немає Середня: 3.8 (4 оцінок)
Я знаю, що ти знаєш, що я знаю. Ірен Роздобудько

Автор: Ірен Роздобудько

Тематика: 
Сучасна проза
Видавництво: 
Нора-Друк
ISBN: 
978-966-2961-74-4 
Рік видання: 
2011
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Їх багато по усіх світах – тих, хто шукає кращої долі в чужій країні. Вони приязно посміхаються своїм новим господарям і з надією заглядають їм в очі в очікуванні на приязнь чужої землі. Вони пристосовуються. Вони звикають. Часом, комусь з них випадає удача. Часом – прозріння і повернення. Часом – нова любов. А іноді й смерть…

…За своїми постояльцями - емігрантами з України - спостерігає хазяйка котеджу невеличкого німецького містечка фрау Шульце. Вона знає про них набагато більше, ніж вони про себе. З них їй треба обрати лише одного – того, хто «розшифрує» для неї листа з минулого.

Рецензії на книгу

Відірване листя, що летить за вітром

Новий роман І.Роздобудько віддзеркалює одну із ключових проблем нашого суспільства — побивання українців за кордоном у надії на краще життя. Виїжджаючи за межі України, наші громадяни чомусь переконані, що вони там комусь потрібні, наче там їх хтось чекає з радісною посмішкою, розпростертими обіймами і готовністю забезпечити житло, робоче місце, швидке й “неболюче” адаптування до нових соціальних умов, комфортне життя.

1
Зображення користувача Яр Левчук.

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966-2961-74-4</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 3 гостя.