Яловохус

Ваш голос: Немає Середня: 5 (1 оцінок)
Яловохус. Михайло Івасько

Автор: Михайло Івасько

Тематика: 
підліткове
Видавництво: 
Літературна агенція
ISBN: 
978-617723603-9 
Рік видання: 
2014
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Учительку звільняють з роботи через буцімто профнепридатність, – та все ж на своєму останньому уроці вона встигає розповісти своїм першокласникам цілком безневинну, здавалося б, казочку. І все було б нічого, якби за п’ять років ця казочка круто не змінила її життя! А через десять років найкмітливіші учні того класу та їхні друзі намагаються з’ясувати, що ж насправді відбувається в тій казці і які дива чи жахіття приховує химерне слово «яловохус»…

У всіх сенсах гостросюжетний роман Михайла Іваська присвячений передовсім темі страждання і можливостям людської психіки його пережити.

Рецензії на книгу

Нема рецензій

Відгуки

Якщо не брати до уваги погану роботу редактора та коректорів, роман приємно здивував.  У ньому присутнє все: дружба, розпач, кохання, суперечки, мета. Рекомендую усім, справді неймовірні відчуття. Я проживав все що відчував головний герой. Браво!

Зображення користувача Тарас Куксов.

Легка, ні до чого не зобовязуюча історія. З перших сторінок забрала мене у світ, де існує таємничий острів, який може принести успіх та славу. Матір Господня! Та я повірив у все, що написано в цій книжці!  
Літературний оргазм, ось що в мене заишилось після прочитання! 

Зображення користувача Mark Bofury.

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-617723603-9</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.