Євромайдан: хроніка відчуттів

Ваш голос: Немає Середня: 5 (2 оцінок)
Євромайдан: хроніка відчуттів. Колекція есе Тараса Прохаська, Івана Ципердюка, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Юрія Винничука
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Подія Євромайдану й окремі дії в період його тривання матимуть повно інтерпретацій із поглядів історичного, суспільного, культурного... Уже зараз звучить чимало думок й оцінок. Але на все свій час. Тарас Прохасько, Іван Циепердюк, Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Юрій Винничук як літописці Євромайдану не фіксують події, а реагують на них так, як може відгукуватися кожен українець. І роблять вони це у власній письменницькій манері.

Рецензії на книгу

Євромайдан: Герої йдуть до раю

Небесній сотні присвячується…
Велика французька революція пройшла під гаслами: «Сводоба, рівність, братерство». Жовтневий переворот обіцяв землю селянам, а фабрики – робочим. Українська ж революція 21 ст. на початку хотіла скромнішого – увійти в братство європейських країн. За таке досить невинне бажання суспільство заплатило кров’ю своїх громадян, а ще сотнями доль, покалічених фізично й морально. Революція скинула тирана. Жорна повстання перемололи найкращих, забравши героїв до раю, сонму янголів, у Небесну сотню.

3
Зображення користувача Яр Левчук.

Відгуки

Нема рецензій

Цитати з книги

Для того, щоби щось змінити, щось насправді важливе в вашому житті, необхідна віра. Вона дає силу навіть тим, хто фізично є безсилим. А тим, хто сильний тілом, слугує зброєю.

(І. Ципердюк. Віра)

...для того, щоб дістатися мети, якої не видно навіть на обрії, необхідно погамувати власне надмірне бажання, яке полягає в тому, щоб бігти щодуху, стрімголов, адже в усьому тілі стільки сили!

(І. Ципердюк. Біг на довгу дистанцію)

Є ще одна суттєва різниця між ними й нами. Вони матюкаються у фільмах, але не матюкаються в громадських місцях. У нас все навпаки.

Юрій Винничук. Рабство духу

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966973783-0</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 3 гостя.