Жити-пити. 40 градусів життя

Ваш голос: Немає Середня: 4 (3 оцінок)
Жити-пити. 40 градусів життя. О. Забужко, Л. Денисенко, І. Роздобудько, Н. Шевченко, Г. Вдовиченко, А. Кокотюха, М. Іванцова, Є. Положій, Н. Сняданко, Є. Кононенко, С. Жадан
Купити в магазині:
нема пропозицій
Анотація:

Перша в Україні збірка творів провідних письменників, що зачіпає алкогольну тему. Корифеї українського слова вирішили поділитися своїми спогадами та міркуваннями щодо вживання алкоголю. Оповідання навряд чи залишать байдужими, адже ці історії настільки реальні, що, цілком можливо, траплялися з вами.

Автори: О. Забужко, Л. Денисенко, І. Роздобудько, Н. Шевченко, Г. Вдовиченко, А. Кокотюха, М. Іванцова, Є. Положій, Н. Сняданко, Є. Кононенко, С. Жадан.

Рецензії на книгу

Алкоголь у голову не вдарив

Посередній за якістю і виконанням збірник оповідань від українських авторів, об'єднаних однією темою - алкоголь, спиртне та випивка. Уцілому чітко спостерігається індивідуальність кожного автора, історії дуже різноманітні, деякі життєві, деякі - метафізичні та незрозумілі. Купувався збірник виключно заради оповіді Сергія Жадана, яка і виявилася найбільш повною та образною, ще й поміщена в кінець книги. Деякі твори відносно цікаві, деякі ж зовсім позбавлені смаку, залишають читача байдужим. Обкладинка та внутрішнє оформлення залишають негативні естетичні відчуття.

0
Зображення користувача Ihor.

Відгуки

Ця книжка - неперевершена. дуже життєва і актуальна для кожного, хто живе серед людей, які вживають алкоголь і часом ведуть себе не надто адекватно. книга про почуття, про біль, про кохання...Словом - про життя кожного з нас. раджу!

Зображення користувача mklochenok.

Цитати з книги

Нема цитат

Хто прочитав книгу

Лінки та віджети

Використайте код нижче для додавання обкладинки на книгу в тексті рецензії, добірці і т. д. докладніше
<isbn>978-966145673-9</isbn>
Зараз присутні 0 користувачів та 3 гостя.